Курочка-чубаточка• 30 октября 2024
Сколько у вас денег в финансовой подушке?
Или живёте от ЗП до ЗП, как я?
Курочка-чубаточка
• 30 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Копейки, всего 120 000 долларов.
Нихрена себе
Курочка-чубаточка
• 30 октября 2024
Ответ дляТа прям багіня
А вам какое дело
А вам какое дело, какое мне дело и до моей темы?
Альфасамка• 30 октября 2024
раби не повинні мати накопичень, тоді вони будуть робити усе шо їм скажеш.
TANYA 0 0 0 0• 30 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Копейки, всего 120 000 долларов.
Ніщеброди!!!!
Сосиска_Втесте• 30 октября 2024
Ноль
Було кілька тисяч євро - пішли на операцію чоловіку. І постійно йдуть на аптеку, бо в родині є проблеми зі здоров´ям.
В борги не влазимо, але виходимо в ноль.
Хи хи, ну ну• 30 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Копейки, всего 120 000 долларов.
Вже б писали іншу суму, раз це копійки.
В мене колись кум фантазував про 500 тис дол , і каже: ото б мені стільки заробити і хватить на все життя. Я його питала, якщо це фантазія нейздіснена, чого не фантазуєш про мільон? Каже: підрахував, скільки треба , от про таке і фантазує.
Мадам Подлинник• 30 октября 2024
Мда уж, что вам это даст если вы нос засунеие в чужой кошелёк?!
Хи хи, ну ну• 30 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Наволочка від подушки
70 на 70, чи 50 на 70 ?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 октября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Вже б писали іншу суму, раз це копійки.
С чего это фантазии. Просто продала недвижимость, вот и накопилось
TANYA 0 0 0 0• 30 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А де зберігається))))????
Хи хи, ну ну• 30 октября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Вважаю взагалі темою із розряду, що хочу те і напишу. Яка здравомисляча людина буде писати про свої статки, або збереження?
Хи хи, ну ну• 30 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я не про суму, я про те , що це ви написали копійки. Я вірю і знаю, що у людей є і більші суми ( нормальна людина про це не напише просто). А от ваше пафосне копійки, то так собі.
TANYA 0 0 0 0• 30 октября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
70 на 70, чи 50 на 70 ?
Я думаю, що розмір не має значення, просто візуально здається , що щось є, але розумію, що при падінні вона не допоможе
Карина-c638• 30 октября 2024
Я вважаю якщо в людини вдається відкладати хоч потрошку , це вже супер !
И_В_офигительных_штанах• 30 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Копейки, всего 120 000 долларов.
Це вже подушка,а практично матрац
Хи хи, ну ну• 30 октября 2024
Оце ж перевіряє Зеля, чи давати 1000 грн , чи ні))) Зараз побаче, що всі багаті, ще налоги якісь введуть, і за тисячу передумають)) соцопитування перед підняттям цін на світло і газ)
Курочка-чубаточка
• 30 октября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Да, я зеля, капитан очевидность