Я супер-пупер• 30 октября 2024
Що думаєте про Мунтяна?
Вишиванка• 30 октября 2024
Знаю тільки Володимира Мунтяна.Супер футболіст був!
Семиразовий чемпіон СРСР.Рекорд, який повторив тільки О.Блохін.
Двічі вигравав Кубок СРСР, володар Кубка Кубків УЄФА та Суперкубка УЄФА, учасник чемпіонату світу 1970 року.
Налогообложу• 30 октября 2024
А что о нем можно думать? Аферист
В Википедии о нем все написано.
«Відродження» — українська тоталітарна сектантська організація, заснована аферистом Володимиром Мунтяном 1997 року після виходу з тюрми. Частково заборонена.
В Википедии о нем все написано.
Не стесняюсь• 30 октября 2024
Талантливый аферист и мошенник. Хочешь быстро заработать миллионы - создай свою церковь)