Кукарикуууууу• 31 октября 2024

Просто помішані на собі

Моя подруга просто помішані на своїй зовнішності. Купу грошей витрачає на косметику, на роботу по 3 години збирається. Це означає, що вона хоче подобатись чоловікам?
бифидобактерияЖоржик• 31 октября 2024
Вона на собі, ви на ній)

Чаклунка-ведунка• 31 октября 2024
Це означає, що в вас купа тем зі словосполученням ’ це означає’. Вас вже легко впізнати. І всі теми дурні
Атиква• 31 октября 2024
Вона помішана на собі, а не на чоловіках
Бува і таке• 31 октября 2024
Це не ви машинку купили?
Mr.Houdini• 31 октября 2024
Чтоб она не делала на её смену придут более молодые
Творю чудеса• 31 октября 2024
Це означає, що у неї є гроші. Не треба заздрити.
автор Кукарикуууууу • 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Це правда
автор Кукарикуууууу • 31 октября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Не так багато
МЕСТО_Встречи• 31 октября 2024
Це означає, що в неї такі пріоритети

Репетиторша• 31 октября 2024
Це значить що у вас часу забагато, і ви баба базарна яку жаба давить...або троль початківець
Ksenia2291• 31 октября 2024
Или комплексы какие-то то. У меня есть знакомая, которая даже, когда выносит мусор возле своего дома, полностью наносит макияж, от тонального до теней для век в три шара))
marata• 31 октября 2024
А вам що до того?
Дама с собачкой• 31 октября 2024
Уход за собой - это норма для женщины. Хуже в разы когда этого ухода НЕТ и женщина с немытыми ушами и заспанная чапает на работу на ходу покупая кофе на голодный желудок, а потом стонет всем ’ой не успела умыться, ЩАС ресницы накрашу при всех.. ’. Есть у человека время, деньги, ресурсы - вот и хорошо. Зависть - очень плохое качество, Автор.
Репетиторша• 31 октября 2024
Ответ дляmarata
А вам що до того?
Як шо...нова тема для зарплати або для відмазки від домашньої роботи
Хитрушка-чекушка• 31 октября 2024
Ответ дляKsenia2291
Чого одразу комплекси? Можливо хоббі у людини таке.
Сама собі лікар• 31 октября 2024
Это очень приятно выглядеть красиво и нравится себе
Додаю напруги• 31 октября 2024
Або звичайна тп, або якісь комплекси, що не може в світ вийти як є, чим природа вже нагородила.
Аноним_1858• 31 октября 2024
Їй так добре-а це саме головне.Хай подобається всім.Я сама люблю на гарних,доглянутих,прекрасно одягнених людей подивитися.