Позитивна• 02 ноября 2024
В якому банку зручніше вести ФОП?
поділіться, що ви обрали?
Сільський ансамбль• 02 ноября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Моно - все ок. Вже 3 роки там
да все ок, только когда они вдруг увидят в вас угрозу или проблему, они без суда и следствия вас блокируют, ваши карты счета и без предупреждения :)
не разобравшись и не предупредив
Чтооооооооооо?• 02 ноября 2024
Приват, моно.
Открыли ещё в А банке, чем-то приложение похоже на моно.
Тільки не про гроші• 02 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
не разобравшись и не предупредив
У мене нема приводу для цього)
Сільський ансамбль• 02 ноября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У мене нема приводу для цього)
у вас возможно :)
Мы же не знаем, что у автора, поэтому предупреждаю, что бывает и так :)
Тільки не про гроші• 02 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
у вас возможно :)
Так, кожен зі свого досвіду )
Лагшмивара• 02 ноября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У мене нема приводу для цього)
У вас нема, а у когось, хто вам сплатить, є. Звідси проблема виникне.
ротцвеники• 02 ноября 2024
Приват і АБанк, самі комфортні клієнт банки. Умови теж . Кредити для ФОПів в Приваті лояльні. Бо була в інших банках, то кам´яний вік в порівняні. Взагалі, це банки , які дистанційно допоможуть в любих питаннях. І райффазен, який вічно треба прийти, навіть щоб доки оновити. Ощад, ні в якому разі))
Басноплетка• 02 ноября 2024
В приват вже більше 10 років. І звіти там же здаю. Дуже зручно, приват сам підбиває і прописує у звіті суму і податок.