вАлнуюся сильнА• 06 ноября 2024

ОСББ. Вот как такое возможно?

БезникаЯ• 06 ноября 2024
Якщо у фонді немає коштів? То який може бути ремонт?
Зазвичай кошти здають, а потім роблять роботу.
Цікаво. Потрібно терміново робити аудит в цьому Осбб.
Дівчина Бобула• 06 ноября 2024
У нас осбб,и периодически в чате выкладывают отчёт о расходах,каждый жилец может увидеть куда идут деньги
Love_Love_Love_• 06 ноября 2024
В мене на одній квартирі голова ОСББ на початку війни виїхав в США, зарплату нараховували, звільнити два роки не могли, тільки недавно нового переобрали
А я з косою• 06 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
То Вам пощастило з керівництвом ОСББ.
А наші кілька разів вивішували місячні звіти на інформаційній дошці в під´їзді, чомусь чат їм для цього не підходить.
Останні місяці взагалі ніяких звітів немає.
Love_Love_Love_• 06 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
То Вам пощастило з керівництвом ОСББ.
В іншому будинку теж викладають звіти.
Але там взагалі голова золота людина, до речі впо з Криму. Я не знаю чи люди про власний дім і сім’ю так дбають як він, але завжди є якісь незадоволені.
Единорог помог• 06 ноября 2024
Ой, як цікаво) я живу в цьому будинку. Так і є, вона декілька місяців тому провела якесь опитування, типу не проти утеплення будинку, при чому думаю , що не в усіх мешканців. І суму не було озвучено. А потім в платіжках намалювалися оці скажені суми від 28тис.з двокімнатної квартири, наприклад, та під 40 тис.з трикімнатних. Понятно, люди в шоці...не всі ж олігархи...да і дом дуже теплий, постійно відкриваємо вікна на провітрювання.Ось і навіщо це утеплення, як не відмивання грошей??
автор вАлнуюся сильнА • 06 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Вы уже ее переизбирать решили или что с такой делать будете?
allo4ka21• 06 ноября 2024
Как человек, что когда-то входил в инициативную группу по созданию ОСББ, а далее в правление, скажу, что люди вообще ничем не интересуются. Не осознают, что такое ОСББ, как оно работает, какими документами руководствуется.
Вот когда что-то происходит, то начинают вникать.

Любое правление и главу можно переизбрать, для этого нужно почитать правила, организовать собрание, и, конечно, собрать голоса собственников, найти новое правление и Главу, и вот тут все стухает обычно. Хочется, просто, чтоб все сделалась хорошо и, желательно, бесплатно, и кем-то))

ОСББ руководствуется статутом. В типовом статуте, на сколько я помню, правление и глава имеют право распоряжаться суммами не более 100 тыс, все, что выше должно быть одобрено жильцами, для этого они голосуют на общем собрании. Перед тем, конечно, они должны быть проинформированы о том что, сколько и куда. Если люди не голосовали, значит решение главы не имеет силы. Но тут нужно Статут конкретного ОСББ читать.

Что люди позволили, то им и сделали. Как всегда, в принципе.
Единорог помог• 06 ноября 2024
Можливо і перевиберуть. А ви думаєте у неї тільки наш будинок? Ні , ще декілька осбб очолює. Так що вона не сильно постраждає. І історії цій декілька місяців вже. Я, наприклад ,не підписувала ці відомості, бо не бачу сенсу в утепленні, а інші люди тільки схаменулися, але вже пізно.