Злюка бобер• 20 октября в 15:04

Членкиня клубу пілоткинь. Що це за професія?

Кидстаффовна• 20 октября в 15:05
Я думала Вы матюкаетесь, пока читала заголовок.
автор Злюка бобер • 20 октября в 15:06
Ответ дляКидстаффовна
Це українська мова
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 октября в 15:07
за такое словообразование нужно бить, конечно же.
Дверной_Проем• 20 октября в 15:07
Це те саме, що пахне в лісі хвойдою і піхвами.
Баррикадница• 20 октября в 15:08
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Нужно бить тех, кто такие изменения вносит
Рубаю олівлє• 20 октября в 15:08
Ответ дляЗлюка бобер
Це українська мова
Про фемінітиви ніколи не чули?
Не за Будка• 20 октября в 15:08
Членкинями уже мене не здивуєш.
А от ’пілоткинь’ ))) думаю про пілотки всі знають, але яке поєднання
Кидстаффовна• 20 октября в 15:08
Ответ дляЗлюка бобер
Це українська мова
Знаете. я вполне себе знаю украинский, и ЭТО не оно. Что такое ’пілоткиня’ - пилот (человек - водитель самолета), или пилотка(головной убор)? Напридумывали идиотизмов, а нормальным людям проблемы... Почему нельзя нормально сказать: ’Жінка, член клубу пілотів’?
Коко Шанель• 20 октября в 15:09
Довго думали?
Не за Будка• 20 октября в 15:11
Ответ дляКидстаффовна
Ні, ось так треба:
Жінка, член клубу жінок-пілотів

Доречі, тільки з жіночим родом так іздіваються, як навмисно, наче образити хочуть жінок
Краля-Галя• 20 октября в 15:10
Ответ дляКидстаффовна
Нормально, то буде - Жінкиня, членкиня клубкині пілотих
Кидстаффовна• 20 октября в 15:11
Ответ дляНе за Будка
Ні, ось так треба:
Жінка, член клубу жінок-пілотів

А это, уже, дискриминация мужиков)) И, учитывая, что пилотов и так. не сильно много, а женщин среди них ещё меньше, то, так себе ’клуб по интересам’.
Краля-Галя• 20 октября в 15:12
Клуб для жінок теж повинен бути жіночого роду. Клуба, чи клубиха, чи клубиня...
Не за Будка• 20 октября в 15:13
Ответ дляКидстаффовна
Це вже десяте питання. Ченкиня - вона, пілоткинь - теж вона, жіночого роду. Не пишуть же клубу пілотів, спеціально виділили пілоткинь - жінок-пілотів. О, бляха....
Дверной_Проем• 20 октября в 15:13
Мені взагалі більше подобається учасник клубу. Ну який жінка член?
Зайченя• 20 октября в 15:14
Ответ дляЗлюка бобер
Це українська мова
Це не українська мова, а безграмотність тих, хто писав
Prervana• 20 октября в 15:14
Ну ничего плохого в этом новоязе нет. Смех в конце концов продлевает жизнь, а поржать ведь есть с чего.
Не за Будка• 20 октября в 15:15
Ответ дляДверной_Проем
В мене зустрічне питання. Яким боком вона членкиня?
Удачная• 20 октября в 15:18
Ответ дляНе за Будка
Ніяким, це скоріш про мужичків, тобто у яких маленька членкиня
a.ostroverh• 20 октября в 15:18
Херня какая-то
Пилотесса
Летчица
Если уж так хочется
Дверной_Проем• 20 октября в 15:20
Ответ дляНе за Будка
Не знаю. Мені невідомо хто взагалі таке придумав. І чому вчитель не вчителиня, професор не професориня? Можемо до маразму дійти.
Вот Она Я• 20 октября в 15:25
Тобто слово підрахуй всіх і завжди влаштовувало?
Я на хвилинку• 20 октября в 15:39
Ответ дляВот Она Я
Тоді вже і слово ’роблять’...
сЛАдКОежКА• 20 октября в 15:41
Ответ дляНе за Будка
Членкинями уже мене не здивуєш.
У нас вже й аеропорти бур´янами поросли, звідкіля пілоткині, хіба , що бути членкинями. (це ж треба було таке завернути, хтось ще й премію отримав мабуть мовні за здобутки )
сЛАдКОежКА• 20 октября в 15:44
Зрада відміняється, це автор десь ту пілоткиню невдало зачепила.

Правильні варіанти для назви жінки-пілота – «пілотеса» або «льотчиця». Варіант «пілотка» вживати не варто, оскільки це слово означає головний убір. Інколи можна використовувати словосполучення «жінка-пілот», щоб уникнути будь-якої невизначеності.
Пілотеса: має історичне підґрунтя і звучить більш книжно, а його використання допомагає уникнути плутанини з головним убором.
Льотчиця: це також правильний варіант, який часто вживається в розмовному мовленні.
Жінка-пілот: універсальний варіант, який підходить для будь-якого контексту, коли потрібно підкреслити стать особи.
Даю справку• 21 октября в 04:11
До чого тут членкіня до фаху?

І навіщо 2 фемінитиви в одному реченні задіяли? Ви настільки безграмотна?
_Злата Ibra_• 19 ноября в 12:26
Ответ дляЗлюка бобер
Це українська мова
Не пиз.ди