Губка Боб• 07 ноября 2024

Робота тік ток: бахіли, прищепки, бісер і т.д.

Ось такі ефіри з роботою в тік-ток це розвод? Ось зараз пропонують в ефірі покувати бахіли в контейнери. Типу кур´єр товар приносить, потім через тиждень забирає і оплачує роботу. Хтось так працював?
Амелі на мілені• 07 ноября 2024
Может и нет. Мне мама рассказывала что у одноклассницы умер отец который содержал семью, так ее мама таким занималась на дому, только ручки шариковые собирала

сама себе прекрасная• 07 ноября 2024
Тільки внесіть передоплату ( ну щоб ви не вкрали бахіли)
Оле Лукойе• 07 ноября 2024
Лохотрон. Нужен залог за материалы
сама себе прекрасная• 07 ноября 2024
Цей розвод такий старий як і я
Хочу наколоти губи• 07 ноября 2024
Сколько надо денег заплатить курьеру чтоб он принес материал и забрал готовое. Развод конечно. И это же нелегальная работа. Значит тоже развод.
автор Губка Боб • 07 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Та ні, по сто раз кажуть що нічого платити не треба.
Хочу наколоти губи• 07 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Могут раз два заплатить. Потом придумают как развести на деньги.
сама себе прекрасная• 07 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Треба. Можливо копійки , за пересилку. Але треба
Оле Лукойе• 07 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Вы серьезно? Никогда их не собирали нигде кроме Китая
Этому лохотрону лет 40, можно заработать ттлько если дальше сотню людей аналогично облапошить

автор Губка Боб • 07 ноября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Ну в школі ми листівки збирали і нам реально за це платили
3@йk@• 07 ноября 2024
Ну якщо треба буде вас заплатити то звісно розвод
Оле Лукойе• 07 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Багато платили?
автор Губка Боб • 07 ноября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Багато платили?
Я вже не пам´ятаю, але тоді нам здавалося багато.
автор Губка Боб • 07 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Ну це зрозуміло
Моська-слон• 07 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Цей розвод такий старий як і я
ну, вже осучаснили, тік-ток он задіяли)))
сама себе прекрасная• 07 ноября 2024
Я для цікавості відкрила таке відео.
Автор дивіться. Вони показують коробку десь 50-50 що за неї платять 5000.
На вскидку в таку коробку влізе 1000 ну нехай 1500 контейнерів
Тобто за теорією вартість упаковки 1 контейнера 2 грн. А який сенс закупити бахіли з контейнерами, заплатити за роботу і продавати їх по 5 грн ( це ціна контейнера з автомата) .
Ну і найголовніше.
Якщо робота коштує 5000 то матеріалів вам нададуть мінімум на 10 тис.
За логікою хто просто так дасть вам продукції на 10 тис?
Шалена невинність• 07 ноября 2024
я в каждом таком эфире задаю один и тот же вопрос: что будет, если я не выполню работу и не верну материалы? Меня всегда (в 100% случаев) банят. Поэтому это точно развод
Дайте подуться• 08 ноября 2024
точно развод