ПолБатона• Изменено 07 ноября 2024
В Єві акція на жіночі труси 2=4
Четверо трусів вийшли 160 грн. Я їх вже випробувала, купувала цієї ж фірми весною, була схожа акція, і от практично їх лише і ношу з того часу, тобто більше півроку, з ними все ок, не розлізлися, не обірвалися резинки, мереживо. На фото етикетка фірми, вони є різні - модель, колір, матеріал.
ПолБатона
• 07 ноября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
На 120 сомневаюсь)
Є 4хл, не знаю, треба дивитися.
ПолБатона
• 07 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Синтетика на фото
І бавовна, і мереживо синтетика. Є повністю синтетика, є повністю бавовна.
ПолБатона
• 07 ноября 2024
Леплю из пластилина• 07 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
Є 4хл, не знаю, треба дивитися.
Я пошутила, с моими 102 куплю себе нормальные фирмы
scorpioshka• 08 ноября 2024
А в якому місті ця акція?Пройшлась по 2 магазинам - немає взагалі у них білизни.