Чемодан-Вокзал-Майами• 07 ноября 2024
Хто виїхав, ваші діти навчаються в і в українській школі (онлайн) і в місцевій?
дитина в 5 кл.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 07 ноября 2024
я думала, що в іхній школі навчатися обов´язково потрібно.
Идеальная оптимистка• 07 ноября 2024
Первый год был в местной плюс на домашнем обучении в украинской, потом украинскую исключила
Чемодан-Вокзал-Майами
• 07 ноября 2024
Ответ дляallo4ka21
Перший рік ще тягли, потім забрали документи. Лише у місцевій навчаються
це дитина за рік мову вивчила?
Ло Шарик• 07 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дивлячись в якій країні. Не скрізь навчання є обов´язковим.
Баррикадница• 07 ноября 2024
Только одна школа,сразу бросили украинскую,не понимаю зачем ?Разве что Вы возвращаться планируете
Мы нет
Кумася• 07 ноября 2024
3 роки умовно навчавмя в укр і в місцевій, потім повернулися в Україну довчитись 11 кл. Не схотів категорично бути закордоном.
СкиниУскачи!• 07 ноября 2024
Як тільки пішла в повноцінний клас місцевий школі, забрала документи з української. 7 клас, в укр була б в 8.
По перше, я їй пообіцяла, вона стогнала,що їй важко, по друге, успіхи були і там і там ніякі, я зрозуміла,що дійсно немає ніякого сенсу і краще зосередитись на чомусь одному.
Є репетитори з німецької,англійської і математики з укр викладачами.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 07 ноября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Данія
Чемодан-Вокзал-Майами
• 07 ноября 2024
і ще таке питання - чи зарахується навчання в датській школі (якщо покинути укр.) якщо повернемся в Україну?
Синиця у спідниці• 07 ноября 2024
Закончила укр когда выехали в 22году и попрощались. Разница во времени с укр плюс местная школа до 5.15 по укр, даже укр репетиторов было найти сложно, не хотели заниматься вечером. Уже 2 класса окончены здесь, возвращаться не планируем. Ходила немного в местную укр школу которую организовало укр комьюнити по выходным, чтобы хоть язык не забыть, но потом перестала.
Я работаю полный рабочий день, на вых первые два года фигачили местную домашку, разбирая многое за предыдущие годы, чего она не знала. Куда еще укр школу добавлять, я физически не вижу
Чемодан-Вокзал-Майами
• 07 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Числиться і там і там. Ніде толком не вчиться
9 клас
отож...
из желе я• 07 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дивлячись яка країна..
Моя навчається в технікумі у Польщі і я буду за неї закінчувати укр школу цього року максимально. Мені потрібен атестат.
Їй і так важко
Чемодан-Вокзал-Майами
• 07 ноября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
ви мабуть у Канаді?
Цідило правди• 07 ноября 2024
Сын на семейном обучении в Украине ( контрольные 2 раза в год) и очно в местной школе, 10 класс
из желе я• 07 ноября 2024
Ответ дляКредитная
9 клас
Ой і моя така ….
ЗдесяЯ• 07 ноября 2024
Дети онлайн в укр. Учатся нормально, в местной школе необязательно быть. Но местный язык учат, чтоб потом спокойнее пойти в местную. Заменим одну на другую. Двумя напрягать не собираюсь.
Гуру троллинга• 07 ноября 2024
Мои пока в 2х школах, днем очно в польше, вечером укр делаем домашки и контрольные.Но тяжело, пока держимся а там посмотрим...Не факт что укр школа пригодится как аттестат, но знания могут пригодиться
Мушля з Криму• 07 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
мої за кордоном, спочатку було дві школи, щоб рік докінчити. Син закінчив 9 і попрощались з українською. Менша з української має тільки українознавчий компонент по суботах, з української документи забрали
Мушля з Криму• 07 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
це дитина за рік мову вивчила?
мої йшли на другий тиждень по приїзду - польської взагалі не знали
Мушля з Криму• 07 ноября 2024
Ответ дляКумася
звичайно, він же хлопець, а не закордон. А за кордоном чому не схотів бути?
Мушля з Криму• 07 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
так, крім українознавчого компоненту (укр. мова і л-ра + історія України)