Свекруня• 08 ноября 2024
Потрібна порада?
Температура 3 день ,приймати антибіотики ?Чи ні
Куколка-мяуколка• 08 ноября 2024
А до лікаря не варіант? Всі скажуть пити - будете пити? А який аетібіотик і від чого пити будете? Дозування вам дівчата скажуть?
Карма хамелеона• 08 ноября 2024
Ответ дляtereska
Багато пити теплого та їсти кислого, цитрусового, провітрювати кімнату.
тема про дитину.Не відомо якого віку
Свекруня
• 08 ноября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
тема про дитину.Не відомо якого віку
Дитині 12 .Легені чисті ,були в лікаря .Але температура третій день .Первий день 38.Другий день 38.Третій день зранку не було ,а на вечір знову 38.5