Морская свинка• 10 ноября 2024
Кто получает субсидию?
Вам уже приходила смс в этом месяце о начислении?
Морская свинка
• 10 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
7 числа. Киев.
Всегда приходит примерно 7го у вас или раньше? Просто обычно 3го где-то, а это нет смс.
Не вмію заміряти• 10 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Нет. Не всегда. Посмотрела выписку: 2,5,7,4,7,11,7...
Морская свинка
• 10 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Спасибо. Тогда будем ждать.
Будьте так ласкаві• 11 ноября 2024
Дівчата підкажіть будьласка. Подавала літом на субсидію прийшло смс в кабінет пфу що відмовлено бо недозволяе дохід. А ось 2 число прийшло туди смс що був перерахунок і субсідія призначено. Що нараховано. Це я маю отримати кошти в грудні? Дякую за відповідь
Я не чарівниця вам• 11 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
можливо літом ви не мали права на субсидію, а на опалювальний період вже маєте
Я не чарівниця вам• 11 ноября 2024
Ответ дляNata_koshenka
Маме еще тоже не было начислений
а в кабінеті є нарахування? не дивилися? бо в мене в кабінеті нарахування є , а виплати ще не було (зазвичай отримавала 5-7 числа)
Ласунка• 11 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Що за кабінет,де подивитися?
Я не чарівниця вам• 12 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
Що за кабінет,де подивитися?
авторизація - треба ключ електроний