А шо сталося?• 12 ноября в 08:32
Співробітники, ситуація....
Минулого тижня на роботі виникла ситуація, свою реакцію на яку я не можу пояснити собі й досі
Працюю в офісі на даній фірмі 5 років. Нас в кабінеті 8 чоловік. Звичайно колектив за цей час трохи мінявся, але 5 чоловік працюємо разом всі 5 років.
Почну з того, що я погано переношу холод, я невисока, 53 кг, на вулиці холодає я перша шапку починаю носити, шарф, минулого року перенесла 3 ангіни. Тому під час провітрювання приміщення я замерзаю перша завжди. Два роки тому, прийшла до нас в колектив жіночка 53 роки. Їй ввесь час жарко, з її приходом вікна стали відкриватися частіше, тому що їй постійно немає чим дихати по її словах. Ввесь цей час я це терпіла можна сказати, тому що кожні її відкривання мені холодно, і закривала вікна, коли проходив якийсь час. Кабінет охолоджується швидко, потім, лиш нагріється, що комфортно сидіти, вона знову відкриває.
Якщо брати інших співробітників, то можна сказати поділилися 50х50 одна половина можуть сидіти спокійно з відкритим вікном, інша половина одягають куртки, бо їм холодно.
І ось минулого тижня мій терпець урвався.
Ми сиділи з відкритим вікном, я закрила, і до мене зразу претензії: навіщо ти закриваєш, у нас спекотно. Я відповіла, що мені холодно. Та половина офісу, що можуть сидіти з відкритим вікном, налетіли на мене всі разом: одягай колготи і т.д. я показала їм, що вже і колготи під штани вдягаю і кофта в мене тепла, що мені ще вдягнути. Від себе додам, що все рівно, одягнувши додатково кардиган, коли відкрите вікно в кабінеті холодно, тягне по ногах і я не можу так працювати. Пропонувала провітрювати по графіку.
Але після того дня на роботу йти не хочеться, бачу, буду шукати нову роботу, мені з ними не комфортно, розумію, що це провітрювання по графіку це все рівно буде відкрите вікно і півгодини і більше поки я його сама не закрию і буду ще думати чи не налетять на мене цього разу.
Це я вигоріла? Якесь таке сильне розчарування виникло після цієї ситуації. Чому? Я чекала, що працюючи 5 років разом і знаючи що я хворію вони відносяться з розумінням? Чи як це розчарування пояснити.
Дякую всім, хто дочитав, напевно мені потрібно було десь виговоритися.
ЯспАкойнаЯ• 12 ноября в 08:43
У нас на работе для тех, кто мерзнет отдельный кабинет. Там воняет лекарствами, едой и чем-то ещё. Окна не открываются, кондиционер не включается.
Зато как к нам заходят- ой, у вас так свежо.
С открытыми окнами постоянно не сидим. Проветриваем мин 10 утром. Час в обед, когда все выходят. И мин 10 вечером. Кому сильно жарко и надо открыть окно - говорим: девочки, открою на 5 минут. И кому сильно холодно- пойдет кофе сделать или в туалет сходит
Синиця у спідниці• 12 ноября в 08:44
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Приміщення опалюється, по друге, в приміщенні 8 чоловік. Там дихати немає чим коли включені батареї і 8 чоловік пердить.
не фантазируйте. может это у вас на работе пердят и вы на автора свой опыт переносите? посидите возле октрытого окна весь день сегодня. вам понравится?
Леді Душка• 12 ноября в 08:45
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я і вас розумію, але і тітоньку теж. Вам холодно, а вона задихається. Ви просто не розумієте, що таке приливи. Я навіть не знаю що легше переноситься, холод чи коли тобі жарко, не можеш дихати і серце вискакує від приливу.
У половини колективу приливи?
А шо сталося?
• 12 ноября в 08:45
Ответ дляИруся-пуся
Автор, они вам советуют теплее одеваться, а вы им советуйте легче олеваться, раз им жарень. Займите место подальше от окна
Я радила, от це мене і вбило: сидить у теплому вящаному костюмі, хоч на день передавали +14 і сонячно і каже мені тепліше вдягатися. Я кажу: так ти ж у вязаному в +14, вдягнися легше, раз тобі душно. Вона каже: ні, бо в мене жилетка. Я кажу: так куртку вдягни теплішу і легшу кофту. В общем це мене і вбило: я не буду вдягатися легше, а то твої проблеми, що холодно.
Этожзвяздаяегообожаю• 12 ноября в 08:45
Ответ дляА шо сталося?
Там дуже велике приміщення біля 30 квадратів
30 квадратов, для 8 человек это не так уж и много. Вас реально много на эту площадь.
Конфиденциальность• 12 ноября в 08:46
Ответ дляbegovelik
У вас, наверное, мало работы, раз такой ерундой занимаетесь в рабочее время?
Когда некомфортно, то и работать сложно
А шо сталося?
• 12 ноября в 08:46
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не опалюється, ті, що жарко одну батарею скручують повністю.
А шо сталося?
• 12 ноября в 08:47
Ответ дляМайор Медуза
А не можна на мікро і біля вікна ту жінку посадити?
Немає там місця біля вікна, так столи розташовані.
Сижу_и_плачу• 12 ноября в 08:47
Пересядьте в дальний угол, под ноги подставку, на ноги плед, на плечи шаль. Берет
Шкала Радощів• 12 ноября в 08:47
автор, тут также разделение, вам в коллективе нужно искать выход.
Находить компромис.
Смена работы может ничего не дать, ну разве что с отдельным кабинетом.
Находить компромис.
Харчовий тріль• 12 ноября в 08:47
Яке щастя, що у мене завжди був окремий кабінет! Автор, вам хіба лише домовлятися і пристосовуватися. Або змиритися, або звільнитися. Воювати через вікно ви не будете, не така вже й серйозна причина, тим паче, що вас не підтримали. Подумайте, як можна домовитися
Конфиденциальность• 12 ноября в 08:47
Автор, а те что с вами заодно чего промолчали? Нужно было стенка на стенку 😂
Я б такое не носила, но продаю• 12 ноября в 08:47
Ответ дляА шо сталося?
Тут не в боязні захворіти питання, мені реально не комфортно, коли ти сидиш і по ногам, по колінам колодне повітря, може хтось ще знає це неприємне відчуття))))?
Ну от , а іншим некомфортно у задусі сидіти. Ви не уявляєте як це - без свіжого повітря залишатися. Я молода, але весь день і ніч вікна відкриті на роботі в дома. Чоловік мерзляк , ходить закриває. Ругаємось. Не можу у духоті. І спати тяжко. А йому дуєєє і сквозняк. Носки вдягайте і утеплюйтесь!!! Чому інші страждати повинні? Може нам ще не дихати повітрям?
Конфиденциальность• 12 ноября в 08:48
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вы бы шитовидку проверили. Это ненормально вообще-то
Сижу_и_плачу• 12 ноября в 08:48
Ответ дляКонфиденциальность
И кто победит тот и правила устанавливают, на следующий день снова бой
ЛюбимаЯНЬ• 12 ноября в 08:48
Ответ дляСиниця у спідниці
У нас на работє система кондиціонування, на 6 чоловік кімната 80 метрів. Офіс у Гулівері БЦ. Я вас розчарую, але пердять всі. І автор не пише про откритоє акно, наче як просто провітрюють.
І да, мнє, нравіца свіже повітря! Алілуя😂😂😂
Ируся-пуся• 12 ноября в 08:49
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У вас нормально распределено. Но вот у автора в ноябре постоянно окна открыты - это для моржей
Просто Фіфа• 12 ноября в 08:49
Ответ дляА шо сталося?
Немає, у нас відділ певного напрямку, інші кабінети, інші напрямки, так не пересадять.
Я як оптиміст думаю, що це мені знак і ринок під зад, щоб шукати щось краще, бо це не робота моєї мрії.
а как летом? кондиционер тоже выключаете?
Конфиденциальность• 12 ноября в 08:49
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...
А шо сталося?
• 12 ноября в 08:50
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви не розумієте, я не проти 10 хв
Рано на 40 хвилин відкривається вікно, рано, при -1. Потім в 10.00 знову, потім знову і так кожну годину.
Синиця у спідниці• 12 ноября в 08:50
Ответ дляЯспАкойнаЯ
вы проветриваете 3 раза за день по 10 мин,а у автора постоянно,каждый час. есть разница.
А шо сталося?
• 12 ноября в 08:51
Ответ дляbegovelik
Навпаки, багато, але в холоді не можу її робити
А шо сталося?
• 12 ноября в 08:52
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Летом у вас идёт война за кондиционер?
Ні, при чому як не дивно, літом кондиціонер я вмикаю перша.
Карамбулкул• 12 ноября в 08:52
Я теж розумію і вас автор і ту жінку(з іншими співробітниками) .
Бо дійсно ,сидіти цілими днями біля відкритого вікна-це жесть. Зустрічала таких людей. У чоловіка тітка і мама такі.Відкриють взимку відкритий балкон і сидять наче на вулиці ,під тим балконом в одній піжамі. І їм ок. І правда, що імунітет там ого-ого. Рідко хворіють.
Я теж з віком полюбила прохолоду. Але мені достатньо серед дня частих провітрювань.
А якщо не повністю відкривати форточку/вікно, а на зимовому провітрюванні вам сидіти?
А шо сталося?
• 12 ноября в 08:52
Ответ дляКонфиденциальность
Ось це мене і вбило
Синиця у спідниці• 12 ноября в 08:52
Ответ дляА шо сталося?
у нас на работе проветривалось утром мин 5-7,все выходили в коридор, так быстрее комната проветривалась. потом октрывали после обеда окна, тоже опять в коридор,чтоб не сидеть на сквозняке.и сидели уже до 17-00 абсолютно в комфорте и тепле. кому жарко, вперед в коридор дышать свежим воздухом с окна.