Кому там слова не давали• 12 ноября 2024

Гачки для прихованих карнізів де купувати?

Дівчата, на ось такі карнізи де купувати гачки?
Стріляний птах• 12 ноября 2024
Везде. Рынок, эпицентр, инет
Колупалочка• 12 ноября 2024
Послухаю, теж скоро буде актуально
А що у вас на стінах? Штукатурка чи шпалери?)
автор Кому там слова не давали • 12 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Везде. Рынок, эпицентр, инет
Так і питати, чи вони якось називаються?
Я тертий жук• 12 ноября 2024
Во-первых, крючки идут с карнизом. Спросите у вашего потолочника
Во-вторых, их можно купить в магазине штор или в строительеом гипермаркете
Ответ дляКолупалочка
Послухаю, теж скоро буде актуально
Шпалери.
Колупалочка• 12 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Шпалери.
А які? Мабуть, недавно клеїли, ще памʼятаєте)
Hench• 12 ноября 2024
Вони зазвичай з карнізом ідуть. Якщо пролюбили то на ринок де карнизами торгують, там всє є.
Боневтікла• 12 ноября 2024
Люди, будь ласка, увага!
Карниз пишеться через И, це не помилка, це не російською
Дякую!
naxodki_youtube• 12 ноября 2024
берете гачок (якщо треба додаткові) і йдете в магазин, де продають домашній текстиль ну а якщо нема, то показуєте їм фото карниза і вони там стандартні, я так купувала, у мене пару загубилось було
Ответ дляКолупалочка
Буду там в квартирі сфоткаю, як знайду етикетку.
автор Кому там слова не давали • 13 ноября 2024
Ответ дляКолупалочка
Шукала сьогодні етикетку і не знайшла жодної. Залишки шпалер є, але на них немає жодної ідентифікації. Ціну на них точну теж не підкажу, десь 1000-1200 +-., бо деякі були зі знижкою. Купляла одразу 4 варіанта, на усю квартиру, тож просто не пам´ятаю які скільки коштували. Навіть просила сина пошукати по малюнку, але хіба то реально.
Ответ дляКолупалочка
А!!! Почекайте, я ж чеки зберігаю, зараз пошукаю. Може там написаний виробник.
Ответ дляКолупалочка
Ох і завдали ви мені задачу! Насилу чек знайшла.
’9097 11 Megapolis’
Подивилась в інеті, то знайдені зображення не передають реальних коліру і текстури. Колір ’пыльная роза’. В рулонах наче біднувато виглядає, але на стінах дуже гарно. Написано, що потрібно шукати стик для малюнку, то мої робітниці не стикували, і немає жодного зміщення узору, навіть при бажанні важко знайти стик.
Ось вони
Колупалочка• 13 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ось вони
Дуже дякую)
автор Кому там слова не давали • 14 ноября 2024
Ответ дляКолупалочка
Дуже дякую)
* біднувато = бЛіднувато.