Сегодня не целуюсь• 12 ноября 2024
Чи пригостити до вина?
Потрібно пригости колег з філіалу. Буде вино і??? Наче бутери банально, хотіли якихось солодощів прикольних. Що порекомендуєте?
П.С. ніхто не з голодного краю, кажу зразу.
Сегодня не целуюсь
• 12 ноября 2024
Ответ дляГлас_Народа
Белое или красное? Сухое?
червоне сухе, колекційне
Сегодня не целуюсь
• 12 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Сир та хамон. Солодощі під вино як на мене якось не дуже...
от і ми так думаємо
люблю_тортики• 12 ноября 2024
Можно закуски на шпажках сделать разные с виноградом, маслинами, сырами, орехами, черри, хамоном.
Глас_Народа• 12 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
червоне сухе, колекційне
Чеддер, сыр гауда, пармезан, ореховые сыры. Вяленное мясо. Фрукты - виноград, груша.
Царівна Жабка• 12 ноября 2024
мʼясна/сирна нарізки, тарталетки не такі заїжджені як бутєри. фрукти
ЭтаваНиМожетБыть• 12 ноября 2024
Горіхи, сир, шпажки. Можна сир з горіхом чи трюфелем і виноградинки на шпажках. Взагалі тема шпажок під такий формат буде ідеально)