Вкупі з тим шо путін 5 років бере Донбас ну це позор. Про це говорять російські воєнні у закритих чатах, самі росіяни нарешті побачили, шо таке безпілотник. У нас немає такого великого монополіста як вайлдберіз щоб ми могли зрозуміти наскільки неочікувані удари по вайлдберіз для росіян.
Події прискоряться. Обстріли будуть більш жорстокі. Уже корейців привезли бо до кінця року росіяни не можуть взяти весь Донбас. Цей, наступний рік - ключовий для путіна. Будуть напади на Європу. В принципі вони вже є.
Обстріли росії змушують путіна дуже прискоритись, бо економіка не вивезе його війну
Тримаю свічку• 2 часа назад
Ответ дляСегодня я не я
вы или троль или очень глупый человек.Все знают ,что были предложения и переговоры с рф,и нормальный бы презедент ,который болеет за свою страну не повел бы своих людей в лес на зверя .И первые переговоры уже были 28 февраля 2022 года,....все могло бы закончится 7 апреля 2022 года когда была заплонированая встреча двух президентов.
Ви забуваєте про гроші. Гроші бувають різні: долари, євро, фунти. Що може бути кращим?
Плакулька• 2 часа назад
Ответ дляДаю справку
А у Радушному пряме влучання циркону в приватний сектор
Да, я это читала... Детей очень жалко... (( Поэтому я считаю, что этот геноцид нужно заканчивать, как можно скорее... Но европейские кураторы придерживаются другого мнения, увы...(((
Срочнокпсихологу• 2 часа назад
Ответ дляРостки жимолости
Удалено администрацией...
Ще одна, natlem як мабуть зі Франції класно, сидячи в безпеці переносити війну, так?
Тримаю свічку• 2 часа назад
Ответ дляТрейдер кріпти
Прикольно. Не знала, что уничтоженые склады площадью 50 футбольных полей и нпз, без которых нарушена логистика это всего лишь кипятильники в селе.
Не заважайте дівчині наступати та перемагати!
Тримаю свічку• 2 часа назад
Ответ дляРостки жимолости
У кого нормальне життя? Може у білорусів? Казахстан під Китай ліг, щоб не бути окупованим парашею. Може у країн Балтії спокійне життя, з постійними загрозами окупації? Може в Китаї, де після приходу комуняк до влади вдалося побудувати концтабір з бальною системою ’оцінки громадянина’?
То кому пощастило більше, нам чи Казахстану?
Трейдер кріпти• 2 часа назад
Ответ дляЧеширская кошечка
Можно фото или видео пустых российских супермаркетов и россиян,дерушихся в очереди за трусами?
Дерущихся за бензин не видели? Или вам принципиальны трусы?
Статус Ква• 2 часа назад
Ответ дляСегодня я не я
ми з вами по різні сторони цієї війни, тому навіть не буду коментувати ту нісенітницю, що ви написали
Чеширская кошечка• 2 часа назад
Ответ дляТрейдер кріпти
Бензин тоже на ВБ хранился?
Даю справку• 2 часа назад
Ответ дляПлакулька
Та ніхто з тих, хто може, але не хоче закінчення війни, насамперед путін і далі за списком ...
Українці у заручниках
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляТрейдер кріпти
а вы не знаете что в вашей стране делается на счет бензина?Так почитайте,на марафоне вам этого не скажут.
Трейдер кріпти• 2 часа назад
Ответ дляТримаю свічку
Очевидно вам бы хотелось, чтоб всу не мешали помирать
Ответ дляТримаю свічку
Війну треба завершувати, гостра ви звізда, перемоги не буде, навіть за очками. Нічиї також не буде. За ламінарного перебігу подій, буде Костянтинівка чи Херсон до самого Тернополя. Трохи напружте звивини, а ще краще – поверніться до України та відвідайте місто Краматорськ
Завершуйте.
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляСтатус Ква
это правда ,от меня фронт в 5 км ,а вы смидите в лучшем случаи в Заподной Украине.
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Будете ви жити. Але спочатку треба закінчити війну
Закінчуйте, хто вам заважає? 💁♀️ви ж військовозобов´язана вже, допомагайте
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Як би ви закінчили?
Скажите какие были условия в 2022 году у России?
Чеширская кошечка• 2 часа назад
Ответ дляТримаю свічку
Нам.***На Закарпатті водність річок цього літа впала до 25% від норми Найгірша ситуація в долинній частині на річках Уж, Латориця та Тиса.
Щоб не ходили пішки через Тису, прикордонники оточили кордон колючим дротом ’Єгоза’, смертельно небезпечним для людей і для тварин.
Тими, хто це придумав і впровадив буде вистелена окрема дорога в пеклі, або - для них буде окремий казан!
Так, Колючий дріт «Єгоза» становить смертельну небезпеку для диких тварин, яка є значно вищою порівняно зі звичайним класичним колючим дротом. Якщо звичайний дріт із шипами завдає колотих ран, то «Єгоза» діє як безліч гострих лез, що миттєво шматують шкіру, м´язи та судини.
Чому «Єгоза» є критично небезпечною для фауни?
Ефект пастки:
Спіральна конструкція (СББ) працює за принципом пружини. Коли тварина намагається пролізти крізь неї або б´ється у паніці, витки стискаються та заплутують жертву ще сильніше. Самостійно звільнитися з такої пастки тварина не здатна.
Тяжкі ріжучі травми:
Замість циліндричних шипів «Єгоза» має штамповані леза-бритви. При спробах вирватися великі ссавці (косулі, олені, кабани) отримують глибокі різані рани, розриви сухожиль і артерій, що призводить до швидкої втрати крові.
Повільна смерть:
Дрібні тварини, птахи та кажани, зачепившись за леза, часто гинуть від зневоднення, голоду чи больового шоку протягом кількох днів, якщо їх не знайдуть люди.
Руйнування міграційних шляхів:
Встановлення протяжних загороджень з «Єгози» на кордонах або навколо великих лісових об´єктів повністю блокує природну міграцію диких тварин. Під час сезонних міграцій чи втечі від пожеж стада копитних можуть масово гинути, спресовуючись біля таких бар´єрів.
.
- Що таке держава?
- Це територія, оточена прикордонниками. Та обмотана ’Єгозою’
Влада, яку ми заслужили - бо не молимося...***
Ефект пастки:
Тяжкі ріжучі травми:
Повільна смерть:
Руйнування міграційних шляхів:
.
- Що таке держава?
Тримаю свічку• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Завершуйте.
Як тільки зможу переконати вас, війна одразу ж завершиться протягом місяця. Спробуємо?
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляРостки жимолости
У мене знайома в одній з країн Балтії, так, у них спокійне життя, до загроз просто готуються, на відміну від наших шашличних, але в загальному живуть своє чудове життя
Чеширская кошечка• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Скоро інакше буде
Напомнить ваши пророчества двухлетней давности или не позорить?
Natal_ka91• 2 часа назад
Ответ дляЧеширская кошечка
Нагадайте)
Natal_ka91• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Обмежений військовий контингент
Відмова від вступу в нато. Здача донбасу
В НАТО нас хтось бере? Ск Донбасу ще не окуповано залишилось?