Сосиска_Втесте• 15 ноября 2024
Ділюся інформацією про знижки масло вершкове і не тільки
В АТБ масло Фаворит, чи то 74, чи 76, з картою АТБ вигідніше, молоко Яготинське, 35 грн, в Сільпо - Фініш таблетки для посудомийки 379 чи щось таке за 65 шт, картопла по 29 грн. Це те, що помітила і взяла дещо собі, ще є різні знижки, на кефіри теж.
Милота• 15 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я теж той сир купую, він теж поганий?
Сестра сир не перевіряла, я сама так подумала, що якщо масло погане, то і сир не дуже. Але це не точно)
Я такая - жду трамвая• 15 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
а вот это масло как вам - масло 200г De Luxe Foods & Goods Selected? Оно мне больше всех нравится пока
Очень его люблю. И обычное и соленое.
Чупа-чупс• 15 ноября 2024
Дивилась на нього, але взяла за 63 своя лінія. Хоча й це для мене дорого, буду переходити на якісь замінювачі.
Хома з пастою• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Дивилась якось передачу по тв, ще кілька років тому, робили там тестування масла різного, то як раз масло білоцерк. було нормальне, і рошен, це ті що запам´яталися.
Брюльтик• 15 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Но оно по моему тоже говнецо, давно его не брала. Всегда брала в Метро Клуб сыра, от 2 пачек было 56гр, кто успел тот купил а так вечно пусто
Звоночек• 15 ноября 2024
Ответ дляСекретница
И главное, все по 180 г фасуют, скоро по 150 начнут, а цены повысят)
Ага, вартість упаковки буде дорожче масла .
Звоночек• 15 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
А у нас в АТБ нет такого масла. Днепр
Я вчора зайшла в Києві в АТБ, то остання пачечка була, при ціні на масло від 100 його швидко розкупили.
Звоночек• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Це нормальне масло. Моя сестра працює в метрології, вона особисто робила аналізи, сказала брати Фаворит, Молокію і Рошен
А Яготинське, обухівське нє, мені здавалося, що яготинське точно краще, ніж рошен ? Якось взяля Комо - пластилін якийсь.
Звоночек• 15 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я теж той сир купую, він теж поганий?
І я білоцерківський купую, він на сирники гарно і масло білоцерківське купувала.
Чупа-чупс• 15 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Метро далеко від мене, 3 пересадки в один бік, немає сенсу їхати за одним маслом. Та й картка давно згубилась. Чи там вже без картки можна купувати?
Брюльтик• 15 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
У меня онлайн карта в вайбере, там на кассе сканируете код и загружаете карту новую.
Жена миллионера• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Фаворит і молокія взагалі не схожі на масло, це жах. Порівнюю з Яготинським 82%.
Жена миллионера• 15 ноября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Воно смачне, схоже на масло.
Його неможливо їсти, маргарин, а не масло.
Чупа-чупс• 15 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Цікаво) дякую!
Тро Нью-Йорку• 15 ноября 2024
Ответ дляСекретница
У меня такое впечатление, что масла в магазине нет.. Все какой-то молочный продукт под масло..
Є масло, то ви так в йому розбираєтеся. Робіть домашнє, якщо не вмієте купувати
Секретница• 15 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я вас совета не просила, что мне делать. Разбираюсь получше вас.
Коли мовчу- приємна жінка• 15 ноября 2024
Ответ дляСекретница
Давно вже
Тро Нью-Йорку• 15 ноября 2024
Ответ дляСекретница
Я це помітила
Ноунэйм• 15 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
вы ничего не потеряли))
Неправда. Масло дуже смачне
Угги в горошек• 15 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
А у нас в АТБ нет такого масла. Днепр
Только хотела написать что не видела в Днепре такого
Тро Нью-Йорку• 15 ноября 2024
Ответ дляСекретница
Абы шо ляпнуть?
А що тема не про масло, а про все пропало? Зеленський з´їв масло, в магазині лише молочний продукт?
Брюльтик• 15 ноября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Да, я никогда в АТБ такого масла не видела а бываю я в АТБ часто) В Ашане оно есть но дорогущее.
Сірничок• 15 ноября 2024
Ответ дляСекретница
Це точно. Суки
Угги в горошек• 15 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Норм, но цена ж....ещё дороже чем Ферма, Молокия и т.д
Рекламама• 15 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я роблю сама , давно. Інколи купую для випічки, то таки провда. Якісного масла немає