Перша леді колгоспу• Изменено 16 ноября 2024

Модні слова, які дуже дратують. А ви помічали?

Ввечері дивлюсь для релаксу мізків ’Холостяка’ і ’Супермаму’. Звісно, ці телешоу - таке собі ’кіно’, але це не напружує, ідеально в якості фону, не потребує сильних роздумів і занурення. Але! Що особисто я помітила, і це почало напрягати. ’Це синергія, я в моменті і дуже наповнена’, ’ Я наповнений в цьому моменті, давно не відчував синергії’, Чому цих модних інстаграмних слів так забагато? У всіх там синергії, ловлять момент і відчувають його, а головне - це внутрішня напоневність. Наче розмова не двох людей, а дешевих акторів і роботів, при чому - не дуже і розумних.

Чи мені сьогодні тільки таке ’озарєніє’? Може Меркурій і все таке.. але реально помітила передоз цих слів в розмовах барбі-дівчаток та і самого холостяка
Трактор Віка• 16 ноября 2024
Це ніщо в порівнянні з ’модним’ вживанням на Порадниці слів, притаманних неосвіченим людям, типу ’робе’ (робить) і т.п.)))))

Prervana• 16 ноября 2024
До синергії ще сенси, в той же кошик лінгвістичного лайна
Уравнобешенная• 16 ноября 2024
А холостяк новый? Или старых смотрите?
автор Перша леді колгоспу • 16 ноября 2024
Ответ дляТрактор Віка
то це діалекти місцеві))у нас на Чекращині - норм слова)))
Ответ дляУравнобешенная
А холостяк новый? Или старых смотрите?
новий
Чумачечая_• 16 ноября 2024
Да это невозможно
Ответ дляPrervana
ооо, точно. Його теж сюди плюсуємо. Там й інші були слова, але я забула вже
ГендиреХтор• 16 ноября 2024
Потому что это не их слова. Им слова пишут сценаристы. А сценаристы откуда это все берут? Понятное дело, что от разных ’психологов’, блогеров и инфлюенсеров
Жена брата Админа• 16 ноября 2024
Синергія это в контексте чего, как-то не усекла смысл? Я, видимо, упустила это слово. Но я правда не сижу в соцсетях и не смотрела шоу.

LediBlac• 16 ноября 2024
Я такие шоу не смотрю😂, но там же одни инстадивы, вот и слэнг соответствующий. А меня везде бесит ’колЫжанка’🤢, не знаю почему, но мне напоминает кофейную чашку, а никак не коллегу , подругу
ПлюшкамиБалуюсь• 16 ноября 2024
Людииии! Ау! Що вас непокоїть?
Ви переглядаєте оте лайно типу ’Холостяка’. Хах Бог милує.
Краще книжку почитайте.
Ви ж писати не вмієте, тільки квохчете
Тільки не про гроші• 16 ноября 2024
Контент адаптований під споживача. Отже, таким фальшивим(а яким він ще може бути)та спекулятивним він і бажаний.
В шоколаде• 16 ноября 2024
Ответ дляLediBlac
Я прочитала, что там одни инвалиды)) второй бокал вина творит правду))
Даха-сваха• 16 ноября 2024
в ресурсе
Ответ дляДаха-сваха
в ресурсе
+++
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Людииии! Ау! Що вас непокоїть?
Краще книжку почитайте.
Ви ж писати не вмієте, тільки квохчете
я обожнюю читати книги, але там настрій треба відповідний і зосередження. Працюю за ноутом, не сильно почитаєш. Тому вмикаю як фон, холостяка з його синергіями, ресурсами і моментами
Коржик• 16 ноября 2024
Кейс, в ресурсі, крайній(на останній) це доречі з хорватської/сербської/чорногорської мови слово, що от прям зараз можу згадати)) я не поти іншомовних слів, але то слово реально має мати сенс і заміняти одним словом цілу фразу чи пояснення, от як наприклад рафнес, якщо ми кажемо про вузьку професійну термінологію, як наприклад в 3д моделюванні, то рельєф, шорохуватість, нерівність не може відобразити потрібний термін, того використовують англомовне міждународне значення в даній сфері, без перекладу. Але чого використовути іншомовні слова, якщо є цілком зрозуміле і логічне слово своєю мовою, я не розумію
Даха-сваха• 16 ноября 2024
Ответ дляLediBlac
а мне дилижанс
Ответ дляКоржик
а що таке ’кейс’? Так, як і рендерити. Зрозуміє тільки 3-дешнік

Даха-сваха• 16 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
а еще скиллы)
я тоже фоном смотрела)
Шкала Радощів• 16 ноября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Робе/робить, неділя у сенсі тиждень...
Даха-сваха• 16 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Робе/робить, неділя у сенсі тиждень...
не тре
Пушка заряджена• 16 ноября 2024
Ненавиджу слово ’проЄкт’
Ответ дляШкала Радощів
Робе/робить, неділя у сенсі тиждень...
а ’стуло’, ’плотить’? Чули таке? Як навчалась в Кропивницькому, мені вуха різали ці слова
Шкала Радощів• 16 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
не тре
А ще відміна у сенсі скасування.
Шкала Радощів• 16 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Чула.
Даха-сваха• 16 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
вылкЫ
Божа кульбабка• 16 ноября 2024
Маткой там хоть дышали, я надеюсь?
Шкала Радощів• 16 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я Вас зараз доб´ю - ПЛОТЕ.
Даха-сваха• 16 ноября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Маткой там хоть дышали, я надеюсь?
даааа в эфире причем, ой в етері