ВерСаСе• 17 ноября 2024
Яка дівчина вам більше подобається?
Дівчина в зеленому виглядає дешево, інша - дорого, хоча обидві симпатичні.
Не зви чайна• 17 ноября 2024
Я думала, что это одна и та же девушка. Потом прочитала вопрос.
Карамелька• 17 ноября 2024
В зеленому молодша і свіжіша, друга- дама із досвідом. Що таке ’дешевше та дорожче’ ?
Качка в тапцях• 17 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Одна щекастая, вторая типа со скулами)
IQ 80• 17 ноября 2024
Перша миловидна, мені подобається, друга взагалі не подобається. Саме на цих фото, можливо вживу і друга краща, невдалий там ракурс, шоу не дивлюсь
Дайте подумать• 17 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Одна щекастая, вторая типа со скулами)
Я от думаю чого перша колхозна така, а реально лице як луна)) тільки тепер розгледіла
Куда ж без меня• 17 ноября 2024
Ну первая простушка
Вторая выглядит очень классно,хотя она мне не нравится,особенно на первой встрече в черном платье(кто смотрел,поймет)образ был Агонь
ВерСаСе
• 17 ноября 2024
Ответ дляКарамелька
Ну то лише моє враження) дівчині в зеленому 29, іншій - 27)
ВерСаСе
• 17 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Вторая стерва ещё та )смотрю холостяк ))
Ой. Я від таких кайфую) люблю цей типаж дівчат, хоча сама дівчина. Вона таке миле стерво, поки що моя фаворитка 😁
ВерСаСе
• 17 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Обидві страшні, ну і молода була не молода.
Та ну. Ви ще скажіть, що вони старі. Що за ейджизм. Чи у нас молоді лише дівки до 23 років?)
Голубец• 17 ноября 2024
Может в живую по-другому
Я не смотрю холостяка.
Но по фото, первая симпатичнее
Я не смотрю холостяка.
Но по фото, первая симпатичнее
ВерСаСе
• 17 ноября 2024
Ответ дляТарологичка
Между ними разница лет в 15 или это просто фото неудачное?
Відкривайте Холостяк 😇
Блакитна устриця• 17 ноября 2024
Обидві не прям фонтан, але перша більш мила, така cute girl, друга вже така жіночка з купою тюнінгу, їй може бути і 25 і 45
Куда ж без меня• 17 ноября 2024
Ответ дляВерСаСе
Та наче вже всі пишуть,хто переможниця в інсті,то це не вона )
IQ 80• 17 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Покажіть фотку)
Куда ж без меня• 17 ноября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Що значить : дешево,дорого?’ Вони що, меблі?
Ну є порода і немає
Эта_Шикарна)• 17 ноября 2024
дорого=елегантно, друга жінка з трикутним підборяддям і пластиковою біжутерією аж ніяк не виглядає дорого
Лінива, не каюсь• 17 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Ну є порода і немає
Вони коні? Чи собаки?