Шмоточницаца• 16 ноября 2024

Як перестати гризти нігті?

При стресі постійно гризу нігті, майже до крові
Tivoli• 16 ноября 2024
Себя вините и наказываете
Дама_с_коготками• 16 ноября 2024
Сама така ж, мабуть вже ніяк(40 років мені.Хоча тітці допомогло постійно робити гель лак,а мене бісить і скоріше б знять
Наивная Хо• 16 ноября 2024
Мені майже 40 і я досі не перестала (
Латексне альтер ЕГО• 16 ноября 2024
Вас это успокаивает, через психотерапию и/или регулярный маникюр у мастера
Весёлая морковка• 16 ноября 2024
Нарастить
Лівий Локіть• 16 ноября 2024
Терапія то довго і само собою, але гель лак рулить.
Важко тільки майстра знайти, який перший раз наростить.
Мене спонукала нова робота. Тепер регулярно компліменти від дівчат чую).
Але знаю, що носити мені гель лак постійно, бо як тільки зніму, знову не зможу контролювати звичку
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября 2024
Я теж нігтегризка (зі стажем) допомогає контроль + спільнота таких же крейзі-гризунів.
Скачайие додаток i am sober оберіть залежність, відслідковуйте власний стан, читайте дописи таких же, пишіть свої і контролюйте звичку.
Успіхів Вам