Рожева юбка• 18 ноября 2024

Як можна іншій людині забрати повністю оплачену посилку на Новій пошті?

На моє ім´я прийшла посилка, я хворію, хотіла, щоб чоловік забрав.
Б´ю байдики• 18 ноября 2024
Зробіть в додатку отримання іншим адресатом.
Шикаю і викаю• 18 ноября 2024
В застосунку вводите телефон іншого отримувача.
Сусідка знизу• 18 ноября 2024
можна
СКИБИДЫШь• 18 ноября 2024
Можете фото своєї картки НП з застосунку скинути чоловіку . Її просканують і видадуть
МатьЧасть• 18 ноября 2024
Слава богу сейчас это делается за три секунды .
МатьЧасть• 18 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Уже невозможно так, так как скрин шот выдает пустую
Ниф_ниф• 18 ноября 2024
За меня, не оплаченную посылку, забирала дочь подросток, с моим паспортом и телефоном, отдали.
СКИБИДЫШь• 18 ноября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Іншим телефоном
Прикуси Язика• 18 ноября 2024
сын часто забирает - я ему код диктую только
автор Рожева юбка • 18 ноября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Дякую
Мать драконов• 18 ноября 2024
На пошті вам відправлять код на телефон, ви його чоловіку продиктуєте і йому віддадуть посилку, або в додатку вкажіть іншого отримувача.
Анонимба• 18 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
господи, да давно есть функция доверить получение другому адресату, зачем эти танцы с бубном
мадам Везувий• 18 ноября 2024
Может с вашим телефоном пойти и получить через приложение. Может просто прийти и назвать код, который Вам вышлет Новая почта при получении. Ещё можно изменить получателя в приложении. Так что вариантов уйма.
автор Рожева юбка • 18 ноября 2024
Ответ длямадам Везувий
Дякую
Пес Патрон• 18 ноября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Моїм теж видають.
Lacrimo• 19 ноября 2024
Чоловік постійно забирає, і оплачені також. Може його просто уже знають, бо користуємось фактично 2 відділеннями. Але ні разу не бачила проблем, щоб не дали. Раніше паспорт показував , тепер уже в лице видають. І мамі моїй видавали, від свекрухи на моє імʼя - чоловікові видавали. Більше того, регулярні посилки від конкретних адрес , телефонів, імен родичів у них підсвічує. А від сторонніх відправників у мене рідко буває, що оплачую наперед.