За ким я буду?• 19 ноября 2024

Кухня, какая из лучше по фасаду?

Стрекоза любви• 19 ноября 2024
Мені ця
Отчебучкина• 19 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Мені ця
Аналогично
Потринділиця• 19 ноября 2024
2 або 3. Я зараз орендую квартиру, тут кухня по кольору як Ваша 1 фото. То це капець. Видно всі видбитки.. всі краплинки.. я задовбалась ці дверцята протирати :(
Птица секретарь• 19 ноября 2024
Только не серая, они подходят только для больших метражей моё мнение. И конкретно эти на фото вообще не очень ( серые).
Вічний двигун• 19 ноября 2024
фото 2 або 3. Перша - хз. що за матеріал, можуть лишатися пальці, остання точно ні - темний низ, то терти постійно.
Тантрический кекс• 19 ноября 2024
Мелочунь• 19 ноября 2024
Сірий фасад будете натирати без кінця, бо залапуватися буде капітально. З дерев´яним покриттям щось не те, мені його забагато. Білий я просто не люблю.
автор За ким я буду? • 19 ноября 2024
Ещё варианты)
Уси Пуси• 19 ноября 2024
Варіант 4 практичний і не краде простір темним кольором підвісних шкафів. Але це суб´єктивно, в мене дитина маленька і літні батьки, які ушатують фасади, я їх постійно мию, мені б світлі категорично не підійшли, але ж гарно.
Все і одразу• 19 ноября 2024
На этом фото 3 норм смотрится, видела в живую,со старпоста 2 и 3
Каляка маляка• 19 ноября 2024
3 или 4 номера, но те, что в основном посте.
Парова машина• 19 ноября 2024
Фото 2
Парова машина• 19 ноября 2024
Ответ дляУси Пуси
На світлих менше видно, ніж на темних))
В кого тако було• 19 ноября 2024
В мене така як на фото 1 чи 4. Мити її треба кожен день. Матеріал фасадів найдорожчий, заявлений як такий, що не залишає відбитків і т. д. Вчора ввечері вимила кухню. Сьогодні вже ось так
Уси Пуси• 19 ноября 2024
Ответ дляПарова машина
На світлих менше видно, ніж на темних))
Так, однотонні темні маркі, але таке, як верхня частина, норм.
Сегодня я не я• 19 ноября 2024
Рекомендую подивитись ще таку.Нещодавно поставили. Висота верхніх 920. Не у всіх виробників є. Якість норм. Я брала колір кашемір.
Сегодня я не я• 19 ноября 2024
Брала глянцеві. Догляд простий
Глубоководная селедка• 19 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ещё варианты)
Две нижние хорошие. Но еще зависит все от света и освещения в Вашей квартире
Глубоководная селедка• 19 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Эта ко всему подойдут! Отличная
НашлаПерепискуМужа• 19 ноября 2024
Эти
Отжигающая• 19 ноября 2024
меня уже подташнивает от сериых и белых кухонь
Брюнетка в Мармеладе• 19 ноября 2024
Довго вибирала кухню, зупинилась на білій глянцевій, хоча хотіла сіру матову 😁 догляд простий,мені подобається
Копуша• 19 ноября 2024
2 та 4 фото зі старпосту - як неакуратно виглядає структура дерева, ніби се в різні боки. А ось 3 фото з коментів там де дуб золотий - дуже гарно підібрано на фото структура дерева. Тобто якщо боирати деревину то треба дивитися за структурою. Мені особисто з Ваших варіантів подобається саме деревна структура.
Біле- універсальне. Але якесь банальне. Сірий дуже хитрий колір- треба дивитися яка у вас кухня- південна чи північна. Бо за рахунок сірого кольору можна в північному приміщенні створити візуальний склеп.
В мене особисто біла, матова.
Маурита• 19 ноября 2024
У мене схожа на фото 3, тільки фасади не білі, а світлий беж. Ручки чорні, мийку все таки нержавійку поставили.
Начальник Анонимов• 20 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ещё варианты)
Мы грейд летом купити в эпицентре сыну. Мне нравится