Пушкининиана• 20 ноября 2024

Укрпошта загубила посилку

Попросила баєра відправити мої посилки укрпоштою, при цьому це по місту з відділення на відділення, мені далеко їхати забирати. Результат по треку вона виїхала ще минулого тижня і все, пропала. Тобто вже 7 днів подальшого руху немає. Оцінили 200 грн, в принципі мене ніхто не питав. Не повторюйте моїх помилок. Не очікувала що можна загубити посилку в одному місті…
Трохи злякана• 20 ноября 2024
Ви цікавилися на гар.лінії станом справ?
Федорино Горе• 20 ноября 2024
звоніть на гарячу лінію, знайдуть, в мене раза 4 губилися
Трохи злякана• 20 ноября 2024
Ответ дляФедорино Горе
І то легко знайдуть
Хропочка з гривкою• 20 ноября 2024
7 дней - это не тот срок, чтобы можно было думать об утере.
Позвоните в кол-центр УП, у них бывает больше информации чем дает трек.
аромат Жука• 20 ноября 2024
Губила,повернули всі.Якісь знайшли за запитом,а якісь просто хлопчик пішов,і знайшов.Каже-буває,що не вносять в систему.
Приїхала і лежить собі.
Федорино Горе• 20 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
І то легко знайдуть
в мене швидко, буквально на другий день
автор Пушкининиана • 20 ноября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Звонила і не один раз. Воно навіть не збираються шукати. Сказали подавати онлайн рекламацію. Подала…
Кто крайний?• 20 ноября 2024
Я очень возмущаюсь и скандалю, если оценивают посылку ниже, чем ее реальная цена
И в вашем случае написала бы жалобу на вашего посредника в налоговую. Она 🐐
Федорино Горе• 20 ноября 2024
Ответ дляПушкининиана
чого це не збираються, вони приймають заявку, номер присвоюють
БершкомангоЗар• 20 ноября 2024
Мені сьогодні по рекламації 9000 повернула Укрпошта. Завжди оцінюю повну вартість
автор Пушкининиана • 20 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
Приїхала і лежить собі.
Ходила на відділення сказали немає в них. У нас маленьке місто, це ж доставка між відділеннями одного міста не по Україні
Коленная ложечка• 20 ноября 2024
Пишите укрпочте на фейсбук - там они быстро отвечают и реально что-то делают.
whenallissaidanddone• 20 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
Приїхала і лежить собі.
Именно так и у меня получилось. Мне ответили, что отправитель должен сделать рекламацию-прикрепить фото чека про отправку. Покупатель 2 раза приклеплял. На горячей линзы говорят, что в системе по моей посылке рекламации нет, хотя ч точно уверена, что отправитель сделал все как положено. Вот и что делать...уена вопроса 100 грн, но и они на улице редко валяются...
автор Пушкининиана • 20 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Тобто вже навіть шукати її не будуть?
автор Пушкининиана • 20 ноября 2024
Я написала в facebook але в повідомлення. Чи писати коментарі під їх постами?
Барвіночка• 20 ноября 2024
То не є ваша проблема що посилка загубилася.Баєр відправив-ви не отримали.То повинен відправник її шукати...А ви вимагайте від нього(неї) щоб або посилка або кошти повернув...От то проблема що оцінка 200 грн.Я баєр якщо щось.І ніколи не оцінюю мінімально.Завжди по вартості замовлення.Навіть якщо отримувач просить оцінити по мінімуму...
Барвіночка• 20 ноября 2024
Ответ дляПушкининиана
Так.Пишіть у коментах під товаром кий ви замовили...Але обовязково заскриньте і потім якщо щось маєте доказ.І заскриньте свій комент по замовленню і перписку у приват.
автор Пушкининиана • 20 ноября 2024
Під яким товаром? Я ж не у фейсбук товар купувала
Крошечка-хаврошечка• 20 ноября 2024
Сходите в отделение, куда посылка должна была прийти и откуда отправлена. Мою посылку так нашли, просто не зарегистрировали ее в отделении, поэтому она перестала отслеживаться, а на горячей линии этого не видят
автор Пушкининиана • 23 ноября 2024
Посилку знайшли. Звернення і скарги допомогли