Колгоспниця• 21 ноября 2024

Яку ковбасу купуєте для Олів´є? Фора, АТб

Щось з асортименту цих мереж порекомендуйте, будь ласка.
автор Колгоспниця • 21 ноября 2024
Всім дуже дякую! Обмежена в часі, тому пішла по ковбасу. Про смаки можем поспілкуватися увечері)
Всім гарного дня! 🌹
автор Колгоспниця • 21 ноября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Летом на окрошку брала Кременчуцкая Докторская в Форе.
Была по акции. Оказалась неплохой.
Дякую!
Гостра на язик• 21 ноября 2024
Копченое филе куриное , брала в атб , очень понравилось.
Гитта Ягг• 21 ноября 2024
В АТБ - Добров высший сорт. Так Алан, Кременчуг и Рогань.
Мой муж не ест оливье с мясом вообще.
Просто звязда• 21 ноября 2024
Копчёную
Пишу з калідору• 21 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Олівʼє вже багато років роблю з мʼяса птиці.
Але якщо б робила, то з магазинної вареної ні, на ярмарці купую телячу варену, дуже смачна, ну і ціна в неї відповідна.
Чим ваша відповідь допоможе авторові теми?
Пишу з калідору• 21 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Дякую!
Дивилася Дурнєва нещодавно, вони тестували продукти з АТБ, то ковбаса варена була До пюре чи якось так. То вони її похвалили. Сама не брала, то не знаю.

До речі, мої улюблені крабпалки Своя лінія вони засрали )))) а мені вони дуже подобаються ))
Допоможіть знайти• 21 ноября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Можливо захоче спробувати з мʼясом а не ковбасою))😋
З вишневого садка• 21 ноября 2024
Рыгалово там, а не колбаса
...аяприкольная• 21 ноября 2024
Ответ дляИМХОля
Никакую, оливье с колбасой беее
Вопрос был «какую колбасу вы покупаете», а не «покупаете ли вы колбасу…»
Вы всегда не по теме отвечаете?
ИМХОля• 21 ноября 2024
Ответ для...аяприкольная
Вы всегда не по теме отвечаете?
Да
Mede• 21 ноября 2024
У нас люблять олів´є та окрошку виключно з копченою ковбасою. Беру зазвичай в АТБ салямі Прем´єра, або салямі Фінська.
автор Колгоспниця • 21 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Зазвичай з м´ясом і готую, якщо є час. Але ж бувають в житті форс-мажори, коли треба приготувати щось за годину, а в домі навіть продуктів не повний набір. З ковбасою теж смачно, якщо ковбаса смачна. Минулого разу брала Глобіно молочну, ну таке, смачніше з сосисками індикпол з атб.
автор Колгоспниця • 21 ноября 2024
Ответ дляПишу з калідору

Смаки у всіх різні)
автор Колгоспниця • 21 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
Теж колись брала, но то не на мій смак. З копченого я люблю тільки перець)) Гороховий суп з копченими реберцями теж не зайшов(
автор Колгоспниця • 21 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
Мой муж не ест оливье с мясом вообще.
Дякую! Беру на замітку, в майбутньому ще знадобиться) А Рогань тільки пиво колись бачила, зараз чи уваги не звертала, чи його просто немає там, де я ходжу...
автор Колгоспниця • 21 ноября 2024
Ответ дляMede
На любителя) Дякую!
Гитта Ягг• 21 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Я не знаю работает ли он сейчас. Роганский мясокомбинат, до войны, я их колбасу частенько видела и в других городах в Ашане например. У нас в Харькове были их магазинчики фирменные такие с претензией :) ( там была и типа их «спец цеха» колбаса и та что подороже из обычных).
Но сейчас ничего сказать не могу. Когда приезжаю домой, мне обычно не до того. А в Запорожье, где мы сейчас живем, Ашан закрылся и выехал.