задумчивая мордочка• 12 марта в 00:17
Опрос. А у кого тут муж воюет?
Делаю анкету.
Просто ради интереса.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Служит
Отслужил, списали
На реабилитации
Бронь от работы
Отсрочка по инвалидам, детям..
Ухиляется
Он не в Украине, другое гражда
По возрасту не проходит
Пропал безвести, в плену
КохайтесьЧорнобровi• 12 марта в 05:08
Поначалу хотел лететь к нам воевать, пока я не рассказала что к чему
КохайтесьЧорнобровi• 12 марта в 05:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Та ну, не все хотят уебывать, как вы.
Сама не знаю• 12 марта в 05:41
Девочки у кого мужья служат как вы выносите это говно которое тут в темах строчат
Сама не знаю• 12 марта в 05:47
Ответ дляВподобайден
Плохо, что она за границей, но Украину поддерживает?
Ещё не известно, как вы там волонтерите
Чем она поддерживает?
Моя улюблена страшко• 12 марта в 06:10
Військовий, служить, вже 4 роки, до цього був в АТО, зараз, скоріш за все за станом здоров´я, звільниться на пенсію. Нехай інші служать.
Вірю, я повірив• 12 марта в 07:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Молчали бы уже со своим мужем тихонечко...
Само_достаточная• 12 марта в 07:31
Лав лав сегодня переела просрочки из фудбанков для бомжей? Че ее плющит ?
Мамкиня доця• 12 марта в 07:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Ваша пошта? Ви самокритичні.
Мамкиня доця• 12 марта в 07:41
Ответ дляСама не знаю
Абстрагуюся.
Знаєте, це як повз вигрібну яму йдеш, звідти смердить, а ти ніс прикрив, проходиш повз, і розумієш, що скоро на свіже повітря вийдеш.
Декого в блокнотик записую))
тянитолкайка• 12 марта в 08:17
Ответ дляСама не знаю
Щеплення з 2014.
Тому рожевих окулярів щодо вдячності співгромадян після повномасштабки не було.
Наші котики тільки тоді наші котики, коли особистий чоловік не під загрозою мобілізації. А як тільки вона з´являється, то одразу вмикається весь кацапський наратив - дурні воюють за владу, мародери, алкаші, шляються по повіях і волонтерках, прийдуть птсрні і всіх нас повбивають гранатами. Якщо живий досі - значить, сидить в тилу. Якщо загинув - невідомо за що, дурень, зато вам виплати величезні будуть.
Скучно навіть.
Так що нічого нового. За останні 10 років мене тут жодна тема про військових не здивувала.
Скучно навіть.
Чумацький Шлях• 12 марта в 08:29
Ответ длятянитолкайка
Щеплення з 2014.
Скучно навіть.
Ви думаєте оцей вами описаний кацапський наратив не правда, думажте буде по іншому? Навіть посадовці польщі вжн декілька раз висловлюваоись, що реба думать, як не пускать в країну наших військових, бо коли до їх їхали наші афганці, то в них зріс рівень бандитизму, то їй була крапля, а це будуть тисячі....
А от, що Україна буде з цим всим робить я прям дуже переймаюсь і розумію, що якби не хотілося лишитись тут і жити, але після війни буде набагато страшніше жить ніж зараз під обстрілами.
Хвба кількіть поліції збільшать до мільйона осіб.
тянитолкайка• 12 марта в 08:45
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну як страшно, то не живіть. Які проблеми?
Мені от з ухилянтом було б страшно і на вулицю ввечері вийти, не те що жити.
А з військовими нашими мені ніколи страшно не було.
Бабайко• 12 марта в 08:48
Ответ длятянитолкайка
у вас их много?
тянитолкайка• 12 марта в 09:07
Ответ дляБабайко
у вас их много?
Так.
Окрім чоловіка воюють майже всі друзі, з якими 20 років разом.
А вам реально це смішно? От прям хіхіхі?
Бабайко• 12 марта в 09:08
Ответ длятянитолкайка
Так.
а как вы с ними всеми ходите если они воюют?
тянитолкайка• 12 марта в 09:11
Ответ дляБабайко
Візьміть собі з полички шось смачне.
Не впевнена, що цукор простимулює вашу мозкову діяльність, але давайте ризикнемо.
Бабайко• 12 марта в 09:15
Ответ длятянитолкайка
Візьміть собі з полички шось смачне.
все у кого мужья на фронте не ходят с ними в развалочку по городу
чего вы дерзите, не понимаю
Бурундучиха• 12 марта в 09:16
Ответ длязадумчивая мордочка
Извините, добавила.
Кстати, очень жду, что одной девочке мужа обменяют.
Он в Азове был, вышел по приказу, говорили, что два месяца, а сейчас почти 4 года там.
Каждый обмен жду вместе с ней, как и многие.
А де варіант загинув?
Тобто чоловіка вже немає, можна не голосувать?
Кастрюлька• 12 марта в 09:20
Ответ дляСамо_достаточная
Видимо Трамп лично подписал ей на выход.)
тянитолкайка• 12 марта в 09:22
Ответ дляБабайко
чего вы дерзите, не понимаю
Вам було цікаво домахатися до множини в моєму повідомленні. Тепер ви намагаєтесь своїми питаннями створити якусь іншу реальність, в якій військові у відпустці не зустрічаються з родинами чи з друзями.
Яка мета?
Зможете дати чесну відповідь?
Яка мета?
Зможете дати чесну відповідь?
Бабайко• 12 марта в 09:23
Ответ длятянитолкайка
Яка мета?
Зможете дати чесну відповідь?
Яка мета?
Зможете дати чесну відповідь?
могу
своего давно просто не видела и отпуск не предвидется ближайшее время
а кто то гуляет все время
стало просто интересно
а вы начали дерзить
ну вот как то так
а кто то гуляет все время
стало просто интересно
а вы начали дерзить
ну вот как то так
тянитолкайка• 12 марта в 09:27
Ответ дляБабайко
могу
а кто то гуляет все время
стало просто интересно
а вы начали дерзить
ну вот как то так
а кто то гуляет все время
стало просто интересно
а вы начали дерзить
ну вот как то так
Ну так і я свого бачила за 4 роки 10 раз. По дві відпустки на рік, одна по пораненню, і друга загиблого ховали, такий собі привід для зустрічі.
Ви перечитайте мої повідомлення. Там про ’гуляти’ взагалі не було.
’Мені було б страшно вийти на вулицю з ухилянтом’ - як у вас то перетворилось на геть інше, думки не складу.
Фантазерша• 12 марта в 09:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
І так вже людей небагато лишилося, і ще продовжуєте ними розкидуватися
Бабайко• 12 марта в 09:29
Ответ длятянитолкайка
не знаю, мне было б спокойнее если б муж был дома
ухилянт? - да пофиг
а так каждый день как испытание
ладно, простите
ухилянт? - да пофиг
а так каждый день как испытание
ладно, простите
Анчо Ус• 12 марта в 09:30
Ответ дляБурундучиха
А де варіант загинув?
В моём окружении у 2 подруг мужья на фронте погибли, у одной умер в госпитале , просто потому что нормально его не лечили..
Стервочка• 12 марта в 09:31
Нет ответа: ’по ’взрасту подходит, отсрочки, брони нет, не ухилянт’. Или вы думаете, что все мужчины - ухилянти?
тянитолкайка• 12 марта в 09:36
Ответ дляБабайко
ухилянт? - да пофиг
а так каждый день как испытание
ладно, простите
ухилянт? - да пофиг
а так каждый день как испытание
ладно, простите
Та буває. Проїхали.
Щодо кожного дня - дуже вас розумію.
Бурундучиха• 12 марта в 09:37
Ответ дляСтервочка
Вважається, що якщо немає законних підстав і вік підходить і не воює, то ухилянт. Ну ще може бути іноземець.