Ошеламиссимо• 21 ноября 2024
Что вы думаете о роботах?
Попался видос с роботом софией и задумалась,ему же можно придать внешность любую,секс куклы например мега реалистичные есть оте дорогущие,ии в принципе не хуже среднестатистического собеседника и человека
Протру пилюку• 21 ноября 2024
Зачем мне о них думать? В Украине не роботы гибнут, а настоящие люди.
Вишиванка• 21 ноября 2024
Еще один способ уничтожения человечества.
Миллиарды людей останутся без работы- без денег и средств на жизнь- обречены на улице умереть с голоду.
Перша скрипка• 21 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
Таке оворили конюхи коли машини придумали, і шахтарі з появою атомних станцій...але чомусь в усіх країнах брак робочої сили
Ошеламиссимо
• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Для позвиздіти такі роботи/сірі вже не один десяток років є
Я вот задумалась,это ж идеальный друг,ребенок,партнер🤔без поведенческих недостатков,не срет,не ссыт,не воняет,не храпит
Вишиванка• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
По перше, дуже багато людей так і загинуло!
По друге, ситуація зараз геть інша.
Xвостокрутелка• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Вы сравниваете несравнимое
Перша скрипка• 21 ноября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Той друг вже давно у вашому телефоні!!!
Дофіга часто з ним говорити???
Перша скрипка• 21 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
По друге, ситуація зараз геть інша.
Де загинуло?
Що зараз інше?
Ошеламиссимо
• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Той друг вже давно у вашому телефоні!!!
Дофіга часто з ним говорити???
А этот двигается,причем пойдет куда вы хотите,и выполнять будет что вы хотите🤔
Ошеламиссимо
• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Той друг вже давно у вашому телефоні!!!
Дофіга часто з ним говорити???
Можно придать ему визуально любой самый мегапрекрасный вид,он не растолстеет,не покроется прыщами
Вишиванка• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Де загинуло?
Що зараз інше?
Багато людей тоді такі зміни згубили тоді.
Зараз відрізняється глобальністю - охоплено весь світ і одразу ( тоді поступово було, в різних країнах і місцях в різний час), швидкістю (зараз просто миттєво
) і зараз людей набагато більше і отже, ще більше постраждає.
Вже зараз величезні скорочення і надзвичайно мала кількість вакансій, по 100000 кандидатів на одну вакансію.
) і зараз людей набагато більше і отже, ще більше постраждає. Вже зараз величезні скорочення і надзвичайно мала кількість вакансій, по 100000 кандидатів на одну вакансію.
хутряна володарка• 21 ноября 2024
Ідея звичайно хороша.
Он Японії роботи зараз живуть і з одинокими старими людьми і багато де застосовуються від брудних (токсичних ) роботах до мікробіології.
Але дуже багато залежить від тих хто програмує цих роботів і їх поведінку і реакції і завдання. Повністю не можливо замінити роботами людей бо в нас різна природа і різні реакції на одні й ті самі граблі.
Можна навіть більш глибоко зазирнути увагу на те що люди зараз творять з роботами - цей весь процес можна порівняти з творчістю, і те саме робив Бог коли створював людей і наші реакції і завдання.
Перша скрипка• 21 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
100 000 кандидатів на місце...ото у вас фантазія
Вишиванка• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Воно так і є
Xвостокрутелка• 22 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Это не фантазия, а реальность
Сейчас вакансий намного меньше во всех сферах чем кандидатов
То есть работы на всех уже не хватает - переизбыток людей, а новые производства, фирмы или не открываются или нанимают очень мало людей или вовсе становятся банкротами
И это во все мире сейчас так, особенно в ЕС, Украина - и так понятно