Сусідка знизу• 22 ноября 2024

Що робити, якщо начальник постійно критикує, навіть коли все виходить нормально?

Все і одразу• 22 ноября 2024
Увольняться
Козачка• 22 ноября 2024
Ничего. Просто жить и не обращать внимания. Вы же не обращаете внимание на шелест ветра в листве? Вот и на него не обращайте. Пусть себе шелестит метлой на здоровье, а Вы «робіть своє» и будьте счастливы.
Безпорадна Кроко• 22 ноября 2024
Спитати,чи вам шукати нову роботу?
Флюорография гуся• 22 ноября 2024
Очима луп-луп і простоту вмикати. Простеньких люблять більше.
klaraneill• 22 ноября 2024
что именно критикует, если все вышло нормально?
kissulichka• 22 ноября 2024
Скинуть начальника
Скоро_вчера• 22 ноября 2024
Покритиковать его, но с доводами, и тут же подсунуть заявление на увольнение, если полный самодур, а не критикует по существу
Моль Моллівна• 22 ноября 2024
Ну на коліна падайте або раком вставайте...ми не знаєм як вашому шефу більше подобається....неграні всі злі
Залетна Я тут• 22 ноября 2024
Только увольняться. Оно не изменится уже.
Смажена полуничка• 22 ноября 2024
Він просто критикує, чи прогрожує звільнити? Є такі начальники-вампіри, які люблять принижувати
Не боюся осуду• 22 ноября 2024
Гроші справно платять? Як усім? Штрафи не знімають? То ставьтеся як до дитини нерозумної
сЛАдКОежКА• 22 ноября 2024
Знайома от так написала заяву на звільнення. Дуже рада, що звільнилася, бо від негативу вже почалися проблеми зі здоров´ям.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 ноября 2024
поставити його вічливо на місце
ДелиВерка• 22 ноября 2024
У мене було дві такі ситуації. В першій я звільнилася. І це було прямо полегшення. В другій ситуації я знала, що начальниця йде через рік і я дуже хотіла там працювати. Тож терпіла і чекала. Зараз вже два роки як маю іншу керівницю і задоволена.
Вакцениро Вона• 22 ноября 2024
Я терпіла, бо треба були гроші. Стрес протягом 7 місяців і виникло куча автоімунних хвороб. Мені казали ’звільняйся’, але я була дурою і зараз маю проблеми, а той хмирь гарно живе.