СКИБИДЫШь• 22 ноября 2024

Підкажіть будь ласка, це правда, що під час навчання в автошколі не можна виїзжати за кордон?

автор СКИБИДЫШь • 22 ноября 2024
Написали мені тальки що з моєї автошколи, що під час теоретичного навчання можна їхати, а під час практично не можна ні в якому разі
Забрызжу ядом• 22 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не за кермом. А просто. Проходу навчання теоретичне
А як ви собі це уявляєте?
Забрызжу ядом• 22 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Тікток і коментарі під відео 🫢
А свої мізки вам теж тік-ток відключив?
Млинець Мій• 22 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А шо буде? Вас прикордонна служба розверне? У них там база всіх, хто навчається практичному водінню?
Скокмоно - стокнуно• 22 ноября 2024
пояснюю.. автошкола формує групу слухачів з певним розкладом занять, відмітки про які вносяться до бази даних. є затверджена програма навчальної підготовки. як ви можете обночасн_ і навчатися і бути за кордоном? все легко моніториться і у навчального закладу можуть припинить ліцензію.
Сама вумна тутички• 22 ноября 2024
Я на онлайн начитку перед войной в доминикане в 4 утра просыпалась… и все ок
Солоденька цукОрка• 22 ноября 2024
Ответ длягодовасик
Вперше чую про це
Може зараз вже і можна. Останній раз я ставала на облік в ЦЗ десь 2008 чи 10 рік (точно не пам´ятаю), то мені казали там, що виїзджати не можна.
Личко Невеличке• 22 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
24.9. Забороняється навчання водінню транспортних засобів у житловій зоні, на дорогах для автомобілів та на автомагістралях. (№ 660 від 30.08.2017)
а, окей. це було за запитом автошколи, значить був дозвіл
автор СКИБИДЫШь • 22 ноября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А свої мізки вам теж тік-ток відключив?
Чому хамите? Не можна спитати?
автор СКИБИДЫШь • 22 ноября 2024
Ответ дляМлинець Мій
Каже, шо в автошколи будуть великі проблеми. Більше нічого не казали
Млинець Мій• 22 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
ви не повернетесь і не заплатите гроші за уроки?
Ленивица-красавица• 22 ноября 2024
Бред какой, я выезжала, все ок