Гравіцапа• 22 ноября 2024
В каких кафе/ ресторанах в Киеве на Осокорках/Позняках хорошая детская зона?
В районе Днепровской набережной, кто был с детьми и понравилось, напишите, пожалуйста. Благодарю!
Шалена красуня• 22 ноября 2024
В Рівер Молл дитячий центр Папашон. Для формату зустрічі з подружкою — ідеально. Діти граються, скачуть хоч цілий день, їм таке не набридає. Мами замовляють суші, піцу, салати, можна щось алкогольне, каву і сидять собі спокійно.