Непереможна• Изменено 22 ноября 2024
Дівчата разом з хлопцями на трудовому
У когось була ще в школі така фігня ,коли на Труду дівчата разом з хлопцям так мало того ,ще мають робити чоловічу роботу наприклад табуретку ,і це не один чи два уроки ,а 2-3 класса
Поторописька• 22 ноября 2024
Майже в усіх школах хлопці разом з дівчатами валяють з вовни і роблять аплікації
Вмію заміряти найкраще• 22 ноября 2024
Підіть і спитайте програму. Це не секрет. Вчитель обирає блоки. Там всяке є,а не лише табурет
...аяприкольная• 22 ноября 2024
А коли хлопці хрестиком вишивали, та вчили стежки по шиттю, все було норм?
Нема вчителів у школі. Тож об´єднали . Один семестр хлопці, інший дівчата.
ПростоБелка• 22 ноября 2024
А ми окремо були. Цікаво було б побачити, що там у хлопців і в житті б згодилось можливо)
Уходя дверю не хлопать• 22 ноября 2024
Я б краще табуретки робила, ніж ті кляті фартухи шити чи салати готувати.
А_я_ЛОЖУ!• 22 ноября 2024
У нас на початку року робили дітям тестування (яку схильність має дитина).
Одна група шиє, готує, тощо.
Інші конструюють з лего, вчать про важелі, креслять. В групах є і хлопці, і дівчата. Так з 5го класу
Одна група шиє, готує, тощо.
Муркошечка• 22 ноября 2024
По перше що значить чоловічу роботу?!
Ой я б краще табуретку робила, ніж оті різні види стєжків, вишивка і гачок нудятина.
Спілий баклажан• 22 ноября 2024
В обох дітей, в різних школах, один вчитель для хлопців і дівчат. В сина, правда, ділиться клас на групи, але групи як і на інші предмети, змішані.
Вчителі намагаються давати роботи такі, щоб могли виконувати всі діти. Нема складного шиття-вишивання, нема табуреток. Так, робили м´яку іграшку, треба було зшивати десь. Але не бачу проблеми навчити хлопця тримати голку, пришити ґудзик в житті згодиться.
Було, пригадую, класі в 9му діти на вибір щось робили. Вишивка/мозаїка, або випалювати на фанері якийсь малюнок. Хлопці випалювали, дівчата мозаїку робили. Але це по бажанню було.
Несемо світло разом• 22 ноября 2024
Ответ дляМуркошечка
По перше що значить чоловічу роботу?!
Я толком нічого і не вміла після цих уроків. Всьому навчилася коли з´явилось бажання чи припекло 😂. Завжди заздрила хлопцям - теж хотіла щось майструвати, і це в мене виходило значно краще ніж шиття чи в´язання
вАлнуюся сильнА• 22 ноября 2024
Я как вспомню мы все проходили по трудам ничего никто не умер... и пиляли и рубанком и шли и вышивали и готовили вообще было весело. Не знаю труды был в классе любимым предметом...до сих пор тетрадь лежит и выкройки и вязание. У нас классные учителя были. Отдельное возле школы здание трудов было. Учителя знали подход к детям...
палка-копалка• 22 ноября 2024
У вас стереотипне мислення. Чого це робити табуретку ’чоловіча робота’? Не обмежуйте права дівчат)
kissulichka• 23 ноября 2024
Я против такого, это начало извращений. Идём в Европу? Лучше б бежали от неё. Давно не видела беременных женщин на улице. Видать все заняты табуретками с лобзиками
Муркошечка• 23 ноября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Мені більше подобається допомогати сину з його трудовим, ніж дочці..