Точу ляси• вчера в 19:22

Лист прийшов з попередженням від S…

Що з цим робити?
Зміст у фото. З зрозумілих причин не пишу хто і що
Крем для арбуза• вчера в 19:24
Ггггг. Да если бы хоть что-то там продать))) пусть берут те 10%, за год ничего не продала,

Добро с Кулаками• вчера в 19:24
Я не розбираюсь але 2 рази ж пдфо не знімають. Якщо при купівлі товару його заплатили вже то чому при продажі ще раз?
Госпожа Белладонна• вчера в 19:25
Я напишу, ШАФА
Крем для арбуза• вчера в 19:25
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я напишу, ШАФА
Ну все! Тему забанят! Как вы посмели сказать это слово в слух?🧏‍♀️
автор Точу ляси • вчера в 19:25
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я напишу, ШАФА
Ну і? Що би що? Який результат хочете отримати 😄
Госпожа Белладонна• вчера в 19:26
Ответ дляКрем для арбуза
Я мовчу, як німа. Може і адміни не добачать
УраганнаЯ• вчера в 19:28
І що в цьому поганого?
Я в Польщі також кожного року звітуюсь в податковій, є ліміти, згідно з якими можна продавати без ФОП.
автор Точу ляси • вчера в 19:28
Короче. Зима близько…
Блиск думки• вчера в 19:28
В якому сенсі що з тим робити? Мені такий лист місяців що три тому прийшов . Вони всім розсилають

ПодругаМужа• вчера в 19:28
Ответ дляУраганнаЯ
І що в цьому поганого?
Какой лимит?
автор Точу ляси • вчера в 19:29
Ответ дляУраганнаЯ
І що в цьому поганого?
То про які ліміти мова в Польщі та в Україні ?
автор Точу ляси • вчера в 19:30
Ответ дляБлиск думки
Ну і ? Що робити питаю. Чи який вихід кращий
Бодіпозітівна• вчера в 19:31
Ответ дляТочу ляси
У вас есть варианты что с этим делать? Либо следовать правилам либо не продавать, какой еще выход?
Блиск думки• вчера в 19:31
Ответ дляТочу ляси
Вихід з чого? Ви не оформлені ФОП і продаєте в рік більше ніж на 2 тис євро?
Блиск думки• вчера в 19:32
О, щойно знову такий лист прийшов
Люблю_смаколики• вчера в 19:32
Ответ дляУраганнаЯ
І що в цьому поганого?
ну от і звітуйте в свої польщі
буреЛОМКА• вчера в 19:33
Я тоже подаю отчет, это нормально
Нам разрешено чуть больше продать чем на 2000 евро без налога
УраганнаЯ• вчера в 19:35
Ответ дляЛюблю_смаколики
ну от і звітуйте в свої польщі
І що? Українці хочуть пенсії, а податки зась. Так і треба.
Анонімус• вчера в 19:36
Ответ дляУраганнаЯ
І що в цьому поганого?
Наконец-то стало понятно, почему в Европе новые вещи возле мусорки выставляют, это пролеты которые не продашь

Басноплетка• вчера в 19:36
Ответ дляТочу ляси
Если просто продавать свои пролеты и/или бу вещи, то 2 тыс. евро хватит с головой. А если занимаетесь бизнесом, то платить налоги - это нормально
буреЛОМКА• вчера в 19:40
Ответ дляАнонімус
За наличку можно и без проблем
Я так продала диван, технику, детское и много разных личных вещей на ФБ
Люблю_смаколики• вчера в 19:39
а взагалі вони цікаві, бо на зараз закон не підписаний президентом вже 1.5 місяці, на різних сайтах йде мова, що висока вірогідність ветування, але Ша... краще знає.
Люблю_смаколики• вчера в 19:40
Ответ дляУраганнаЯ
за б-у речі податок сплачений при купівлі, якщо раптом ви не знаєте
буреЛОМКА• вчера в 19:41
Ответ дляЛюблю_смаколики
Продавайте за наличку
Пукимончиг• вчера в 19:41
не отвечайте на письмо, они следят за продажами если ничего не продано они знают, рассчитано на дураков кто будет не продавать и платить и надеяться что продаст
Піу!Піу!• вчера в 19:43
Ша..а це дніще, а не сайт.
Блиск думки• вчера в 19:43
Ответ дляПіу!Піу!
Ша..а це дніще, а не сайт.
А який кращий ?
Піу!Піу!• вчера в 19:43
Ответ дляБлиск думки
А який кращий ?
Вже немає нормальних, скрізь мертва тиша.
Люблю_смаколики• вчера в 19:43
Ответ длябуреЛОМКА
Продавайте за наличку
хто в ліс, хто по дрова, до чого ваша готівка, до мого коментаря
Блиск думки• вчера в 19:43
Ответ дляПукимончиг
На цей лист і не потрібно відповідати