Не вмію заміряти• 22 ноября 2024
Дівчата, де замовити по гарній ціні айфон?
Дівчата, сьогодні ходили по магазинах, ціни космос. Мені родичка каже, чого я не можу замовити на іноземних сайтах зі знижкою на ЧП... Вона коли жила в Німеччині там придбала на ЧП собі фотоепілятор зі знижкою за 101 євро замість 300. Каже, що всюди практично з´явилась нова пошта і можна замовити з доставкою до нас. Порекомендуйте де, може сайти знаєте?
Чи може попросити друзів купити і мені переслати?
Бо в доньки X, вже і батарея не тримає та й замінити пора.
Дякую за поради♥️🥰🤗
Бочка порохУ• 23 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Авторе, а що плануєте робити,якщо техніка прийде неробоча?
У яблучного шлаку є одна перевага - світова гарантія
Залізний занавіс• 23 ноября 2024
Айфоны в Украине ж дешевле чем в Германии. Разве что акция какая-то
Незламна Україна• 23 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Я бы не сказала