ТрамвайGirl• 23 ноября 2024
Візан, хто приймав?
Лікар виписала, почала відразу після ярини, перша пачка закінчилась.
Кровотеча буде? Які побічні діїї?
Перейшла на нього, бо лікар каже, що є ендометріоз і на ярині я почала відчувати цикл, кровотечі рясні як і без ок були.
Кровотеча буде? Які побічні діїї?
Молчавочка• 24 ноября 2024
Месячных не было. За год приёма раза три немного скудные были, ежедневки хватало. После приёма все вернулось, кисты в груди добавились и миомка ещё одна маленькая появилась.