Не будь КакСвета• вчера в 15:33

Маму тіпає від попереджень про можливу атаку, вона мене дістає

Начиталася що сьогодні буде масований обстріл. Київ. 06.07 прилетіло від нас через пару будинків. В неї після того її тривожність вже на такому піку, що вона по ночах не спить. Тепер подзвонила мені, чую її вже тіліпає до істерики, тиск підскочив, вже таблетки випила. Просить щоб я з дітьми кудись на ніч йшла. Чорт мене дьорнув сказати що може ми в область на дачу на ночівлю, тут же сльози візьміть і мене. Я не хочу. Я з нею взагалі стараюсь не спілкуватися взагалі. От як їй відмовити. Мене після оцих її дзвінків саму тіпає. На дачі там ні умов ні кімнат по суті немає. Та і місце прольотне. Метро не близько теж. Короче накрутила вона мене, а мені якось треба її вмовити йти в різні укриття
ПотеряласЯ Я...• вчера в 16:59
Ответ дляНе будь КакСвета
Будинок не розділено. Ми були виясняла це питання. Нічого зробити не можна
бо люди то робили давно. а ви свій час втратили. док-ти на нерухомість мають бути у порядку!

ПотеряласЯ Я...• вчера в 17:00
Ответ для220В
Накрутила вас мама, а ви вирішили форумчанок накрутити?
а що тут накручувати. сьогодні 100% буде великий обстріл зі стратегами. балістика +стратеги. близько 100 ракет назбирали. нас вже на підприємстві ще зранку попередили,щоб вночі усі ховалися. бо буде срака.
автор Не будь КакСвета • вчера в 17:00
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Не я. А мама і другий співвласник . Який власник ще з 1998року , просила мама його все оформити і тоді коли це треба було, і зараз а він не хоче. І все.
ПотеряласЯ Я...• вчера в 17:01
Ответ дляНе будь КакСвета
тоді чекайте поки помре 2 співвласник.
автор Не будь КакСвета • вчера в 17:02
Ответ дляПотеряласЯ Я...
тоді чекайте поки помре 2 співвласник.
Так, і то не факт що після цього щось зміниться. В нього спадкоємці не кращі. Будинок пошкоджено. І з часом все більше руйнується
ШобВам_КакНам• вчера в 17:02
Ответ дляАноним_Русалка
Людині страшно, вона боїться залишатися, просить їй допомогти.
І тут у відповідь ігнор. Так, мені таке не зрозуміло
Так может теперь автору свою семью бросить потому, что маму надо кружить? При чем не столько кружить по делу, сколько быть источником с которого маме надо подпитывать свои страхи, панику и тривожность?
Аноним_Русалка• вчера в 17:06
Ответ дляШобВам_КакНам
А маму потрібно кружити?
Вона просить чогось надзвичайного чи просто затрати її з собою?
ШобВам_КакНам• вчера в 17:11
Ответ дляАноним_Русалка
А маму потрібно кружити?
Автор исчерпывающе описала, что нужно маме: не забрать с собой, а сидеть и накручиваться вместе с ней и детьми. Разницу улавливаете? И маме автора наверное на работу не надо, а автору может на смену заступать с утра?
Аноним_Русалка• вчера в 17:12
Ответ дляШобВам_КакНам
Звісно автор буде говорити будь-що, аби виправдати свої нелюдські дії по відношенню до матері

ШобВам_КакНам• вчера в 17:14
Ответ дляАноним_Русалка
А автор не имеет права на человеческое отношение к себе по сохранению своих нервов?
Ростки жимолости• вчера в 17:14
Ответ дляНе будь КакСвета
Вона мене там так дістане що я не хочу. Вона ж спати не буде, оце ой ай а там виходи пір чутно нормально там не тихо. Треба щоб не тільки її тіпало а і мене? А я маю її терпіти і заспокоїти?
Автор моя тоже не подарок , но сейчас раком заболела знаете лучше здоровая с причудами, а сейчас столько всего нужно что в шоке ….
Аноним_Русалка• вчера в 17:15
Ответ дляШобВам_КакНам
Я не буду вас, дорослу людину, вчити людським якостям. В цьому не має сенсу. Якщо їх у вас, як і в автора не має, то розмова зайде в глухий кут.
Захекалася читать• вчера в 17:20
Я вас чудово розумію. У мене така ж ситуація. Мама все життя мені казала: розраховуй тільки на себе. А тепер прилипла до мене зі своїми страхами і розраховує на мене. Якби мати була для своєї дитини підтримкою все життя, то і дитина би не відверталася від неї у скрутні часи. Все життя діти та онуки їй заважали, а тепер хоче уваги як залишилась на старості сама.
автор Не будь КакСвета • вчера в 17:22
Ответ дляРостки жимолости
Моя не здорова,має інвалідність вже більше 30років....
талый снег• вчера в 17:29
Ответ дляБарабасиха
Вы ужасная дочь.
Маме нужна психологическая поддержка.
Возможно психиатр уже.
Знаете сколько людей уже в невменяемом состоянии?
Но может у нее была ужасная мать?
Сладкий лимончик• вчера в 17:35
Ответ дляКалинові вуста
почему не 120%? ))
Только про наследство не забывают эти дети ни копья не потратив на родителей. Сейчас вообще удобно свалить за бугор и их мамы и соседи, и волонтеры с соц.службами помогают, а детишки и не звонят, но оперативно бегут за квартирками, ведь по закону оно их, а старикам стыдно, какая б дочка не была. отдать чужим.

Пора уже развивать систему домов для стариков как в тех же США.

Квартиру продает мама и вкладывает в содержание в себя в отдельных закрытых ЖК, где такие же бабушки и дедушки, и живут своей жизнью, и всегда есть и врач, и медсестра, и развлечения, и психологи.
Мабуть тому, що радянські батькі своїх дітей спихзували на своїх батьків, дітей не виховували, онуки- крийБоже, вони для себе хочуть жити. Розказують, що дітей для себе народжують. Вони все життя жили ні дітьми ні онуками не опікувались. Давайте про радянських бабусь поговоримо
Сладкий лимончик• вчера в 17:39
Ответ дляФрикаделька
Ох ты благодетельница)), теперь мамаша должна сидеть как мышь и не лезть
Ні, має спортити всім життя
автор Не будь КакСвета • вчера в 17:43
Ответ дляБарабасиха
Вы ужасная дочь.
Маме нужна психологическая поддержка.
Возможно психиатр уже.
Так я все життя років з 10 це чую
Набридло доказувати і заслуговувати любов і прав. Погана добре. Тільки як тільки трапляється найменша проблема, я чомусь не тварью і дряеь, а повинна допомогти, бо вона МАМА ..
Народиш поймеш, народила і не розуміла за що?! А ще гірше зрозуміла що вона мене не любить. Я просто я мусорне відро. Функція, маю робити допомогати слухати. Що до мене відношення, мені мама нічого не винна.
Калинові вуста• вчера в 17:48
Ответ дляШобВам_КакНам
подобные оправдания я слышала от некоторых мариупольских, что забирали с собой даже телевизоры на задних сидениях авто, но не родителей, когда прорывались из города. А были и те, что и соседей с собой тащили, и по дороге подбирали, пусть и в машине уже и дышать было нечем, но спасали и себя и людей.

ШобВам_КакНам• вчера в 17:50
Ответ дляКалинові вуста
Та мне как бы начхать, что вы там слышали и какие выводы об этом сделали.
Калинові вуста• вчера в 17:52
Ответ дляШобВам_КакНам
во всей красе проявили и доказали, кто вы есть ))
ну, как вы, так и вам
ШобВам_КакНам• вчера в 17:56
Ответ дляКалинові вуста
ну, как вы, так и вам
О своей судьбе печитесь лучше нежели развешивайте ярлыки на незнакомых людей.
П.с. я тоже слышала про людей которые прорываясь с Мариуполя везли барахло и шмотки, вместо родителей и бабушек, только один нюанс - родители с бабушками напрочь прокацапские ждуны, которые сдавали наших парней и туда прилетело. А потом такие как вы лихо ярлыки развесите на фоне своих белых пальто.
Мост_Устал• вчера в 17:56
Ответ дляШобВам_КакНам
на смену на Пораднице?
Відморожена• вчера в 19:20
Вижу 2 варианта, первый: вы прямо сейчас ищете рядом с мамой нормальное укрытие, едете туда и ведете ее первый раз туда за руку, дальше она ходит туда сама при необходимости. Второй: вы сегодня берете маму с собой на дачу, а по возвращении вариант первый. Не могу себе представить, чтобы моя покойная мама просила меня взять ее с собой и увезти от угрозы жизни, а я отказывалась. Вы мне, автор, напомнили моих свекров, которые 24.02.2022 выехали из Киева на западную и прислали мне смс: прости, что не забрали тебя и внука с собой (я вдова и мои родители уже умерли, мы вдвоем с ребенком)
Мэри Попкинс• вчера в 19:19
Ответ дляАноним_Русалка
От ніколи не зрозумію такого відношення до мами. Прочитала і мене от теж тіпає від вас.
с язіка сняли
Калинові вуста• вчера в 19:26
Ответ дляШобВам_КакНам
Вот и ещё одно потверждение, кто вы.
Много берете, но мало даёте, а все вам обязаны.
Леди Репях• вчера в 20:13
Ваша мама сама живёт? Если сама, то, конечно, ей поддержка нужна. Будьте мягче.
Меломанка Маланка• вчера в 21:14
Мене теж тіпає. А мама, якій 80 років і до укриття не дійде фізично, щиро дивується, чого мене тіпає... Ну, як Бог дасть, так і буде - її реакція.
Головний кошак• вчера в 21:16
Тревожное расстрйство, ее можно понять

Может реально уехать?

Моя мать и не беспокоится, и уезжать не хочет, хотя рядом уже прилетало
миссДавеча• 2 часа назад
Ответ дляН@Диете
І що? Для мами не знайдеться місця в кутку? Це ж не на рік ви їдете
Видео, мама і там всіх дістане і накрутить.
А чому мама не може піти в укриття/метро біля себе десь? До чого ці дзвінки і накручування всіх?