Мова про зеленоградського (Московська обл.) танцюриста -трясуна з тік току, на благо якого жінки вивертають свої кишені з пенсіями, щоб скидати коштовні подарунки в ефірі і замовляти платні приватні танці в інстаграмі. І, виходячи з коментарів, не тільки матрьошки, а й наші. Одна з пенсіонерок з м. Мукачево, їй далеко за 70, на війні втратила єдиного сина, за рахунок виплат, скидає щовечора неадекватної вартості подарунки, займає найвищі місця в рейтингу дарувальників. Світ зійшов з розуму
Дадосвидания• 24 ноября 2024
Это не пенсионерки, а обычные тетки лет 20-40 из рашки пишут так по-глупому, указывая, что они из Украины.
На алике недавно в отзывах к Сяоми видела фото Бандеры и написано, что телефон хороший, а рашка не очень и еще много про нее…
Уравнобешенная• 24 ноября 2024
Ответ дляДона Флор-0c73
Розважає ’куколок’ старомодними танцями заради подарунків і донатів, там ціла схема. Дружина режисер, переписується з бабцями від його імені і розводить на гроші
Здається мені ви і є та жінка режисер. Видно мало платять, то ви вирішили йти на зарубіжний ринок. Чоловіка так рекламуєте?
вентиляторная• 24 ноября 2024
Ответ дляДона Флор-0c73
Вы жаловались на него куда-то, кроме Советчицы? Если нет, тогда Ваша тема ни о чем
Марафетчица• 24 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
А куда на него можно пожаловаться? Он же ничего не нарушает.
Ответ для12 галюцинаций
Так а де танцы?
Я танцы хотела посмотреть, а не комменты
Наберите Димон Диско в тик токе
Ответ длявентиляторная
Я на него не жалуюсь, выбешивают глупые женщины, позорят всех нас
Пищалка• 24 ноября 2024
Мені здається це звичайна завлекалка. От вам сунули напівфото із безграмотними коментарями і половина тут або і більше полізли дивитися що за чудо і хто це там йому пише. Наприклад я взагалі тік-ток не дивлюся. мені просто нецікаво. Краще книжку почитаю чи фільм подивлюся Ні блогерів, нікого. А ви несіть грошики за перегляди. Начерта воно вам потрібно.
Ответ дляУравнобешенная
Вам присвоїли правильне ім´я
Ответ дляПищалка
Ніхто нічого мені не підсовував, це звичайні скріни
Пупс• 24 ноября 2024
Нещодавно була в мене дальня поїздка, всі в автобусі дивились рос серіали.
Це жах
Леди Репях• 24 ноября 2024
Странно это, конечно.
А с другой стороны. Одиночество у бабулек. Радости нет никакой, видимо. Дорвались до инета. Та и пусть себе. Если им от этого хорошо. В конце концов это их деньги и иллюзии.
Винник• 24 ноября 2024
Ответ дляЛеди Репях
Странно это, конечно.
Честно - мне даже жаль эту женщину с приправой для борща... Вот реально, мы жалеем незрячих, глухих, парализованных - но всегда забываем что психические отклонения это тоже страшная болезнь. Может та бабуля из Мукачево о которой речь в стартпосте после утраты сына совсем с ума сошла.... А может он и вообще похож на ее сына. В общем, не нам судить. Я в 18 тоже считала что ’вот такой я точно никогда не стану’. А сейчас в 41 понимаю что таки в чем то стала)))
Швидкоруч• 24 ноября 2024
Ответ дляОно само купилось
не дивуйтесь. я у Франції, серед знайомих біженок дві українки які завязали стосунки з росіянами після повномаштабного. і нічого наче б то добре їм, шо тут скажеш? я не здивуюся якщо ці українки вдома зі своїми росіянами у кокошниках ходять по квартирі ...
Я в Чехії. На минулій роботі біженка з Донбасу мала найкращу подружку росіянку. Остання типу проти війни. Але свою країну обожнює, та чекає, що після війни всьобудеткакраньше. Та мені вистачило один раз назвати речі своїми іменами, як лайно з неї лилося потоками.
Оно само купилось• 24 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
чого ж це лайно кацапське у Чехії сидить, а не у себе на кацапії якщо так її обожнює?
розумію вас.
вони повністю усі такі кацапки, типу вони за усе хороше, а елементарно скажи в очі усе як є - тоді гній зсередини й вилазить.
їхня позиція що після війни - ’усе як раніше’ показує що вони рідкісні гниди, накоїти стільки лиха та злочинів, а потім як нічого ніби й не було.
розумію вас.