Скіфська пектораль• 24 ноября 2024

Лазерна епіляція - прогресує ріст пухлин, новоутворень всередині організму?

Вона повністю безпечна? А якщо варикоз на ногах?
Питання не про красу, а про те чи не провокує ця процедура захворювання
Вилами по воде• 24 ноября 2024
Данных нет что провоцирует, ну и внутри вряд-ли, не делайте прямо на сосках
Триндю-бриндю• 24 ноября 2024
На скільки мм, см проникає лазер для епіляції в шкіру?
Твоя подружайка• 24 ноября 2024
Варикоз - це протипоказання для лазерної епіляціі
автор Скіфська пектораль • 24 ноября 2024
Я якось проходила курс
Десь 6 процедур в лазерхаус
І через 5 років виявили фіброаденому в грудях
При тому ні в кого її не було в сімї.. це шось нове і причин виникнення не бачив лікар
Я тепер боюсь
Твоя подружайка• 24 ноября 2024
Автор, вам точно неможна, бо завтра у вас з´являється папіломи чи вузол в щитоподібній залозі й ви спишете на епіляцію
Синиця у спідниці• 24 ноября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Я якось проходила курс
Десь 6 процедур в лазерхаус
Я тепер боюсь
Сотни тысяч женщин с фиброаденомами, миомами и которые не делали лазерку
Вы пишете глупости(((
Карина250• 24 ноября 2024
Спрашивала у хирурга можно ли продолжать курс после операции ,сказал да
Девочки говорят, что лазер проникает только на 3-4 мм, он воздействует только на волос, органы глубоко, он не достает
Кашпо• 24 ноября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Я якось проходила курс
Десь 6 процедур в лазерхаус
Я тепер боюсь
У мене була фіброаденома, коли я ще не робила ніяких епіляцій. І це не спадковість, щоб привʼязуватися до того, чи було в когось у сімʼї. Це ваш гормональний фон
Карина250• 24 ноября 2024
У меня миома была до лазерки
КоролеВешна• 24 ноября 2024
Ответ дляКарина250
У вас плохой хирург.
Нормальный хирург вам бы сказал, что влияние лазера на организм ещё не до конца изучено
ніколи такого не було• 24 ноября 2024
Ви чули, що є лазерна деструкція для ерозії шийки матки?
ніколи такого не було• 24 ноября 2024
Ну і купа інших операцій де застосовують лазер як лікування
Мій не такий• 24 ноября 2024
У мене міома, чи можна робити глибоке бікіні?
Луноликая Вика• 24 ноября 2024
Може бути все що завгодно. Не вивчено дію лазеру на організм
Чумачечая_• 24 ноября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Я якось проходила курс
Десь 6 процедур в лазерхаус
Я тепер боюсь
Мені в 20 років видалили фіброаденому. Через 9 років ще одну. Лазерну епіляцію не робила. В родині ні в кого фіброаденом не було. Ви пишете дурню
Як_наготую...• 24 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Лазери там різні, як можна порівнювати?!
ніколи такого не було• 24 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Та ви шо? Ну ну
ФсеСама• 24 ноября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Я якось проходила курс
Десь 6 процедур в лазерхаус
Я тепер боюсь
А я у меня эндометриоидная киста появилась. Только есть деталь маленькая. Она появилась без лазерной эпиляции. На фоне сильнейшего стресса от начала войны. Ни у кого в семье таких кист не было. А у меня вот есть. Жить вообще страшно. Еще кирпич на голову может упасть или ракета в квартиру залететь. Поэтому сейчас спокойно хожу на лазерку . Потому что и без нее проблем хватает
kissulichka• 24 ноября 2024
Я слышала, что печёный картофель может рак вызывать
Готова до другої• 24 ноября 2024
Я збиралась робити, але надивилась тут тем про алергію після лазер прбоялась. Бо в мене часто алергія виникає.. буду мохната