Просто болталка• 24 ноября 2024
Кому видаляли бартолінову залозу? Розкажіть про післяопераційний період
Дівчата, мені видалили цю залозу, тиждень прийшов, жити не можу
Лікар каже що все ок, операція була дуже важка, стан кращий, ніж міг би бути
Але воно болить
Тиждень пройшов, все ще кровить, боляче сидіти, боляче довго стояти і ходити
Мені здається що набряк наче трохи збільшується навіть десь там в середині
Розкажіть будь ласка свої успішні історії хто пройшов цю операцію
Але воно болить
Просто болталка
• 24 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
А антибиотики вам выписали?
Ні, тільки місцево
Непозбувна Бентега• 24 ноября 2024
Ответ дляПросто болталка
Ні, тільки місцево
Мне выписывали, Аугментин. Очень быстро всё зажило.
Просто болталка
• 25 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Мені виписували АБ коли був абсцес і його відкривали і чистили. А зараз видалили саме кісту і залозу, то наче не треба АБ якщо немає запалення
Просто болталка
• 25 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Что-то долго. 5-7 дней прошло, уже должно было отпустить
Ви раптово не плутаєте вилущування кісти з видаленням залози і вскриття абсцесу? Бо коли мені відкривали абсцес - то я за 2-3 днів вже була здорова майже, ніякого дискомфорту
А тут кажуть 4-6 тижнів😢