Регионщица• 25 ноября 2024

Кто смотрел новую экранизацию Граф Монте-Кристо??

Давно читала роман, помню, что в книге не было момента, когда графа пронзили шпагой) В экранизации есть такой момент) Разве можно выжить после такого ранения?
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Вас в новій екранізації лише цей момент здивував?
Там весь фільм якийсь дивакуватий. Дуже невдала екранізація, на мою думку.

ЛижТолько• 25 ноября 2024
Було наче в книзі, екранізацію цю не дивилася, прокоментувати не можу)
Я супер-пупер• 25 ноября 2024
Маски это самое прикольное в этом фильме
Благоуханочка• 25 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
А мені сподобався трейлер і актори, хотіла сходити, але все компанії не було, поки збиралася, вже немає його в кінотеатрах.
Менее Более• 25 ноября 2024
Це яка студія? Бачила кілька екранізацій, але не цього року
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Ага. З якого матеріалу вони їх в той час могли виготовляти, що ті маски виглядали бездоганно.
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
І ще зробили дівчину лезбійкою. То вже нові сучасні тренди.
Менее Более• 25 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
А маври були?
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Там лише трейлер цікавий. І все.

Анютины ласки• 25 ноября 2024
На днях смотрела его , очень понравился фильм . Снят отлично , красочный и динамичный .
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Ответ дляМенее Более
Франція, здається.
Маврів не пам´ятаю там. Може один якийсь був і то не точно.
Спочатку фільм ніби норм, захопив, а потім почалась якась дурня. І так до кінця. Після фільму подумалось: і що то воно було і навіщо?
Анютины ласки• 25 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Просто его нужно смотреть не привязывая к книге и не сравнивать , тогда отлично .
Кондуктор троллейбуса• 25 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Там лише трейлер цікавий. І все.
Та ну. Дуже класний фільм, я ходила з донькою 13 років то і мені і їй сподобався.
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Це важко зробити, якщо і книгу читав, і три-чотири екранізації бачив. В будь якому випадку, в голові будеш порівнювати і сюжет, і акторів.
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну моя думка суб´єктивна, я пишу про власні враження. Дивились разом з чоловіком, він теж плювався. Ще до того, як головний герой знайшов скарби, то було цікаво, а далі почався якийсь калейдоскоп дурнуватих подій.
Дітям може буде цікаво, а дорослим не завжди.
Анютины ласки• 25 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Я книгу 2 раза читала , в школе и уже во взрослом возрасте, фильмы уже и не помню .
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Я фільми добре пам´ятаю, бо передивлялась. Пам´ятаю і радянську версію з Авіловим, і з Жаном Маре. І ще кілька. Іх було багато.
Кручу хвости• 25 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
А книгу читали?
А_мій_самий_самий• 25 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Яку дівчину зробили лезбійкою??? Я французьку екранізацію нову дивилася

А_мій_самий_самий• 25 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Франція, здається.
Я на одному подиху подивилася. Нема там лесбійок
Душка-свекрушка)))• 25 ноября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
вони там були, як можна було дивитися, щоб прогавити це?
А_мій_самий_самий• 25 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Хто саме був лесбійкою?
Душка-свекрушка)))• 25 ноября 2024
лесбійок було дві, пара, доведеться вам знову подивитися екранізацію
Сапай вазони• 25 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну в подруги Ежені Данглар була епізодична роль, тому вона через пройшла через сюжет майже непомітною. Хоча, на ній зробили акцент, щоб дати зрозуміти глядачам де там собака зарита. Можливо, там було ще більше лезбійок, хто зна .
Ёшки_Матрёшки• 25 ноября 2024
Мне тоже не очень зашёл. Да, снят красиво, но не более того. Вот, действительно, выше писали про версию с Авиловым, мне она больше всех нравится, там хорошая игра актёров была