Мэри Попкинс• Изменено 26 ноября 2024

Свині в укритті

Є підземний паркінг біля будинку там в когось є в власності гаражі,хтось може за окрему плату поставити машину,так і всюди в Києві
Проїжджаючи із чоловіком один раз побачила пачку із сухариків ,другий раз стаканчик із кави тобто люди і не думають навіть за собою прибирати сміття?!
Притому що смітник на верху відразу із виходу парковки на вулиці
Охорониць парковки не є прибиральником і парковка офіційно не вважається укриттям (це приватна власність),тобто охоронець може і не пускати людей туди взагалі ,тому що він відповідає за чужі машини котрі там стоять і якщо щось станеться то йому віддуватися
автор Мэри Попкинс • 26 ноября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Во первых, охранник не отвечает за ваши машины, во вторых, вы только в паркинге мусор замечаете? Всю ту срань на улицах, возле домов, под балконами - нет?
Як це не відповідає?)
А для чого він там сидить щоб що?)
Паркінг це приватна власність ,це до вулиці немає жодного відношення.
автор Мэри Попкинс • 26 ноября 2024
Ответ дляТепличная
Правильно, не фиг то в тревогу прятаться, под ракеты всех
Вони не ховаються ,вони смітять
автор Мэри Попкинс • 26 ноября 2024
Ответ дляТепличная
Смотрю людь озверел и лампы кому-то дороже человеческих жизней...
Є укриття в школах та садочках,чому туди не ідуть?
Обов´язково припиратися до чужих гаражів та машин???
автор Мэри Попкинс • 26 ноября 2024
Ответ дляТепличная
Нет, таким как вы людь просто насрать на человеческие жизни
КаваЗМолоком• 26 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Як це не відповідає?)
А для чого він там сидить щоб що?)
А вы в договоре почитайте, за что он отвечает ))
Собственность ваша? Ваша! Вот вы лично и отвечаете за сохранность имущества в вашей собственности.
А охранник следит минимально, чтобы посторонние не сильно настали, шлагбаум работал, машины по линиям стояли
Если у вас карта ключ на въезде сработала, он что номера сличает машины и ваши фото в документах каждый раз - только честно ))
автор Мэри Попкинс • 26 ноября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Там камери йому платять гроші за це,він і слідкує
автор Мэри Попкинс • 26 ноября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Немає шлагбаума там, особисто він слідкує тільки
КаваЗМолоком• 26 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
За что?
Ещё раз, он не несёт ответственности за сохранность ваших машин.
автор Мэри Попкинс • 26 ноября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
За что?
Він їх охороняє за гроші
КаваЗМолоком• 26 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Він їх охороняє за гроші
Бесполезно
КаваЗМолоком• 26 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Камеры ему деньги платят ? ))
Ну ну
Договор почитайте, там прописано, кто за что несёт ответственность
автор Мэри Попкинс • 26 ноября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Камеры ему деньги платят ? ))
Ну ну
Люди