ТаЕщеОптимистка• 26 ноября 2024
Донька регулярно міняє хлопців. Як мʼяко поговорити?
Часто зустрічається з новими. Хочу поговорити, але і образити не хочеться .
Фрикаделька• 26 ноября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Можливо я ще старих поглядів. Але 24 роки, а сімʼєю навіть і не пахне… дітей не хоче. Її найкраща подруга вже з дитиною. Подорожі можна влаштовувати і з сімʼєю.
Вам реально хочеться внуків? Мені скоро 50, про внуків не мрію. Маю трьох дітей, два сина, 18 і 21 рік, навіть дівчини у кожного ще не було. Кожен сам вирішує. Ваша донька теж.
Фрикаделька• 26 ноября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Маю знайому яка від онко померла. Сама була. За це і переживаю. Якщо буде так само? А мене вже в цьому світі не буде.
Уявляю, яка каша у Вас в голові. А де Ваш чоловік?
12 галюцинаций• 26 ноября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
24 роки майже, живе вже окремо. Але подробиці знаю
Може вона шлендра?