Вчителька з мікрорайону• 29 ноября 2024
Націнка на секонд хенд в Україні близько 800%
Дуже цікаве відео для тих хто любить там купувати і думає що це вигідно і класно. Це частіше залежність
Колись я приходила типу в аутлет, нові речі були, китай, бангладеш, італія, але носилось воно жахливо і якість як потім виявлялась жахлива.
Вчителька з мікрорайону
• 29 ноября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Нема відео
БРУДНА ПРАВДА про СЕКОНД-ХЕНД / Бізнес на бідності
Чесно брешу• 29 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
а если люди перестанут там брать вещи, то богаче станут?)
Царівна Жабка• 29 ноября 2024
ну ще ми із секондами не боролися. звісно там вигідно, що ви хочете доказати?
Живчик-счастливчик• 29 ноября 2024
Підкажіть, де я можу купити зимову куртку за 200 гривень окрім секонду?
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А я всю сім´ю одягаю там, бо зарплата мінімалка була в мене 3 роки. Светри вовняні і кашемірові літом купую по 50-100 грн, куртки зимові 200-300 грн.
Чесно брешу• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
І мені не соромно ні краплі, я прийшла на нову роботу, а колеги сидять, жаліються, що дитині купили взуття і штани зимові, і пів зарплати не аж. Я кажу, я все в Хумані чи в іншому секонді купую, тоді можна дешевше знайти, те, що треба. Із останнього,сину у вересні в Хумані, коли було все ’мінус 50%’, купила термосапоги з вовною, 46 розмір, аж за 350 грн, зараз ходить в них, задоволений, каже мам, це найкращі, які в мене були (купував собі інше взуття, нове, від 2 тисяч грбо працював на заводі, проходив практику після навчання).
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
де такі магазини де светри по 100 грн?
Ви ж туди не підете, мабуть. Я купую в Хумані, зараз на роботі в светрі 100% кашемір, купила майже місяць назад, коли було все по 130 грн (це я ще й переплатила, просто є багато інших, а це мій улюблений колір, темно синій).
Вчителька з мікрорайону
• 29 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Шо там вкрации?
яку одежу доставляють,як формують зі смітників Європи і відправляють в Україну,або гуманітарку, яка безкоштовна повинна бути ( це напенво не секрет давно вже) і все прикривається зподачі верхівок
про обробку цих речей токсичними речовинами і загалом те що люди женуться за ’дешевими’ брендами, але частіше ці бренди справді дешеві і на 1 раз, тобто ту ковтинку яка коштує 4 євро в новому магазині люди купують за 3 поношену і радіють
Голодаю• 29 ноября 2024
Люди ж не от хорошей жизни туда ходят , от этого у людей денег не прибавится чтоб они в нормальных магазинах одевались.
Фрикаделька• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
чого не піду? сходила б. літом раз зайшла в Євросток, так там одне лахміття.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Не знаю, які куртки по 200 грн хтось бере. Але...
із нормального у стані нового купую там дітям футболки не в сезон, піжами, халати, доньці шорти і лосини на спорт, інколи трапляються хороші худі і вітровки.
Куртку нормальну дитячу там рідко можна піймати дешево, про дорослі взагалі мовчу.
Але, секонд - то реальний вихід, коли грошей в обріз. Якщо не крутити носом, можна дешево вдягнути всю сім´ю.
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
Создать, але не один раз, інколи нема що брати. Я поруч працювала, то щодня бігала, інколи в днідешевшиз цін вони довішують товар, кращий, чим той, що висів спочатку. В мене так щ чистої вовни пальто з´явилося, за 170 грн, в сина німецький пуховик за 210 грн і багато чого. Постіль ікея, підодеяльник (на не можу я інше слово написати, бо так все життя називала їх), від 289 грн, такі класні, 100% бавовна. В дні розпродажу соду купити по 130 чи й по 72 грн.
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
В Хумані дуже багато курток на різний вік дитячих, гарні, нові. І дорослих багато, моя тепла осіння парка теж 170 грн коштувала минулої осені.
Пушкининиана• 29 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я помню какой тут вой поднялся, когда хотели принять закон о секондах и их работы в белую. Типа хозяева секондов пострадают и цены поднимут . Несчастные, бедные хозяева секондов )))) ага .
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Це Ви так думаєте, за яку ціну купують інші, бо самі ж не купуєте там.
Чесно брешу• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
также хорошо охочусь в секондах, и обувь и вещи просто отличные, причем за копейки!
Фрикаделька• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
зрозуміла, дякую, спробую декілька разів зайти, бо раз глянула ну зовсім нічого, один хлам. Хай там чи розмір чи не сезон, а то прямо одні тряпки.
Джавеліна• 29 ноября 2024
Я раньше тоже фукала на секонд. Пока дочке 2 куртки в секонде не купила, качество классное, плотная ткань, непромокаемые, в состоянии новых.
Для двора футболки, джинсы, все в идеале не больше 20-25 грн.
Но надо конечно порыться. Но в обед. перерыв хожу гуляю.
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
Я минулої неділі 5 блузок нових купила, на літо, для роботи. Натуральна бавовна і льон, ціна від 15 до 30 грн за штуку, правда, це в Дісконті, на вагу.
Анонім Завгосп• 29 ноября 2024
У меня знакомые в Украине имели несколько своих точек в спальных районах Киева, очень хорошо срабатывали . Ну это обычный бизнес, цена регулируется спросом , предложением и конкуренцией
Чесно брешу• 29 ноября 2024
Ответ дляДжавеліна
я там купила зимнюю куртку, которой теплее у меня не было, в прямом смысле надеваешь на майку и не холодно! легкая, стирка беспроблемная, одна из любимых теперь)
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Спробую вставити з останнього, це льон, нова, з діркою була, 30 грн, щось не виходить по декілька фото
Love_Love_Love_• 29 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Автор, я не одягаюсь на секонді лише тому що там не вмію і не маю терпіння шукати, але не озброєнним окомвидно який афігенський в Україні секонд, мої знайомі прекрасні речі там купують.
Європейці до речі та американці теж одягаються на секонді не менше наших, тільки секонд там відверте гімно і сміття, ніколи не хабуду в центрі парижу він ажні мультибрендові бутіки ( а це секонд секондом) жахливе смердюче сміття, ми були в шоці з чоловіком коли зайшли.
Відчепіться вже зоч від секондів.
Фрикаделька• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
ви в Києві мабуть?