Вчителька з мікрорайону• 29 ноября 2024
Націнка на секонд хенд в Україні близько 800%
Дуже цікаве відео для тих хто любить там купувати і думає що це вигідно і класно. Це частіше залежність
Колись я приходила типу в аутлет, нові речі були, китай, бангладеш, італія, але носилось воно жахливо і якість як потім виявлялась жахлива.
дожену і ощасливлю• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Спробую вставити з останнього, це льон, нова, з діркою була, 30 грн, щось не виходить по декілька фото
Вы смейтесь?
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
яку одежу доставляють,як формують зі смітників Європи і відправляють в Україну,або гуманітарку, яка безкоштовна повинна бути ( це напенво не секрет давно вже) і все прикривається зподачі верхівок
про обробку цих речей токсичними речовинами і загалом те що люди женуться за ’дешевими’ брендами, але частіше ці бренди справді дешеві і на 1 раз, тобто ту ковтинку яка коштує 4 євро в новому магазині люди купують за 3 поношену і радіють
Я купую в секондах Європи.І європейці не нехтують.Іноді нові речі за 10-20%= повної їх ціни.Взуття також.
СкрипяСердцем• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
І мені не соромно ні краплі, я прийшла на нову роботу, а колеги сидять, жаліються, що дитині купили взуття і штани зимові, і пів зарплати не аж. Я кажу, я все в Хумані чи в іншому секонді купую, тоді можна дешевше знайти, те, що треба. Із останнього,сину у вересні в Хумані, коли було все ’мінус 50%’, купила термосапоги з вовною, 46 розмір, аж за 350 грн, зараз ходить в них, задоволений, каже мам, це найкращі, які в мене були (купував собі інше взуття, нове, від 2 тисяч грбо працював на заводі, проходив практику після навчання).
а насправді у нього 39 розмір?
Астановитесь• 29 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, я не одягаюсь на секонді лише тому що там не вмію і не маю терпіння шукати, але не озброєнним окомвидно який афігенський в Україні секонд, мої знайомі прекрасні речі там купують.
Європейці до речі та американці теж одягаються на секонді не менше наших, тільки секонд там відверте гімно і сміття, ніколи не хабуду в центрі парижу він ажні мультибрендові бутіки ( а це секонд секондом) жахливе смердюче сміття, ми були в шоці з чоловіком коли зайшли.
Відчепіться вже зоч від секондів.
В Європі треба ходити на ярмарки з гараж сейлом. Отам да, там такі скарби за копійки.
Love_Love_Love_• 29 ноября 2024
Ответ дляАстановитесь
Та я не вмію ніфіга шукати куди не ходи
Дуже дуже вумна• 29 ноября 2024
Перший рік після університету, коли на роботі платили копійки,секонд був спасінням,на 100грн можна було вдягатись на сезон і повсякденне, і спортивне, і щось красиве для гульок.
Зараз купую там тільки легінси та кофти для бігу, бо бігаю 5 днів на тиждень і перу речі після кожної пробіжки, тож купувати нові і переплачувати не бачу сенсу, а на сешці можна знайти гарної якості,в чудовому стані і за копійки. А іноді виходить,що знаходиться щось цікаве і на повсякдень: у серпні взяла дві пари класичних чорних штанів,нові, з бірками на 48грн, тож ношу їх на роботу.
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
а насправді у нього 39 розмір?
Ні, три роки, як 46.
к.Буланова• 30 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Была в Польше и была в шоке от того, что местные вместо того чтоб купить новые вещи в Пепко или Кик практически за ту же цену, гребут тряпки в прямом смысле слова в секондах. Меня очень удручил ассортимент в тех секондах и удивило, что они расположены на центральных улицах городка. А вот в центрах, где украинцам можно было прийти взять вещи бесплатно, можно было найти неплохую одежду среди, конечно, полного треша в виде обуви без подошв, курток без молний или в сплошных дырах.