Бешене сарі• 30 ноября в 00:03
Я мабуть вагітна?
Минулого місяця кд були з затримкою на 1 тиждень. Мало були до 10 числа , зазвичай 7-8 а почались 16. Робила тести. Слабка полоска зʼявлялась десь через пів години на тесті, не відразу. Потім почались місячні .
Після купання в гарячій ванній , десь через два дні. Так і не розумію була вагітність чи ні.
Після цього був незахищений статевий акт,(з закінчення всередину) вибачте за подробиці . і зараз відчуваю другий день болять груди.
Зараз вже вагітніти боюсь., оскільки буквально два дні тому, мужчина мене просто кинув 😔отакий от сюрприз від людини з якою думала буду все життя.
Після незахищеного статевого акту прийняла таблетки на другий день, але може бути таке що вони не допоможуть, і вагітність таки настане? Чому прийняла таблетки , так як я не була впевнена що то було минулого місяця, а він мене не чув.
Як результат тому і пішов з дому два дні тому
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:20
Ответ дляЗашла на 5минут
Ха-ха..я і не звернула уваги.
Не бійтеся,вже йду)
😂😂
Я жартую, залишайтесь
Подвійна веселка• 30 ноября в 00:27
Ответ дляБешене сарі
Просто переживаю чи зараз я не вагітна. По ідеї кд ще не скоро а груди дуже болять . Бо ж після цього був незахищений секс знову
Ви зараз нічого не зможете змінити. Робіть тест і якщо +, то вакуумний аборт або медичний можна зробити на мінімальних термінах
Подвійна веселка• 30 ноября в 00:28
Ответ дляБешене сарі
Він бавився зі мною. То хотів то не хотів. По факту не надійний, в один день любив в інший пішла нах.
Як я вас розумію. Вам дуже повезло що ви йому не народили. Якщо навіть там буде плюс, то все що можна виправити
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:29
Ответ дляПодвійна веселка
З моєю вдачею мабуть таки вагітна точну буду в грудні)
Так я все розумію.
Подвійна веселка• 30 ноября в 00:30
Ответ дляБешене сарі
Так я все розумію.
В мене була така сама ситуація. Зробила вакуум місяць тому. Але я не пила таблетки, так що може у вас все ще буде добре. Може якісь гормональні збій на стресі і груди болять
Щас ухожу• 30 ноября в 00:34
Автор, понимаю вас. Я сама до чёртиков боюсь забеременеть. При малейшей задержке делаю тесты. Но мы с мужем предохраняемся. Без всяких а вдруг пронесёт. Таблетка, увы, может не подействовать
Через 30 минут тест уже не информативный. Слабая вторая полоска это реагент скорее всего. А как давно был па? Может рано ещё болеть груди и причина в гормональном сбое? Раньше грудь в середине цикла бывала чувствительной? В любом случае при задержке тест и к врачу как можно быстрее.
Желаю чтобы пронесло и в дальнейшем относитесь к своему здоровью ответственнее
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:35
Ответ дляЩас ухожу
Дякую моя хороша)
Як Бог дасть так і буде. Вже пізно ⏰ панікувати)
Подвійна веселка• 30 ноября в 00:35
Ответ дляЩас ухожу
К врачу бессмысленно, надо смотреть по ХГЧ в крови, это более четко, чем осмотр на кресле
Не любовница• 30 ноября в 00:35
Автор, у меня беременность начиналась именно с того, что увеличилась и начала болеть грудь. Поэтому сделайте тест чтобы знать наверняка
Перша скрипка• 30 ноября в 00:36
Ответ дляБешене сарі
Може така реакція на таблетки, які ви приймали
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:37
Ответ дляНе любовница
Так ще навіть затримки немає. Хіба щось покаже?
Щас ухожу• 30 ноября в 00:38
Ответ дляБешене сарі
Дякую моя хороша)
Ну вот и не паникуйте. Грудь, кстати, от гормонального сбоя после таблетки болеть может
Не любовница• 30 ноября в 00:38
Ответ дляБешене сарі
Ну подождите немного, а потом сделайте.
ТигрЛьвович• 30 ноября в 00:42
Был сильный дискомфорт в груди после пастинора. Не знаю точно, но как-то влияет же на фон. Может и у вас так же. Не переживайте раньше времени.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:42
Ответ дляТигрЛьвович
Ох…якби не мій дурнуватий характер я за все переживаю навіть за те що на наступний рік буде і себе доводжу
Хочу в БАНю• 30 ноября в 01:02
Ответ дляБешене сарі
Ой вже як написала…сподіваюсь ви зрозумієте. Чекаю тапки в свою сторону
Кд были 16.11? А половой акт? Простите?
Если на 10-14 день, то да, есть вероятность беременности (сколько вам лет?) И да, таблетки помогают не всегда.
Но НЕТ грудь не может болеть, через день два, после секса. Скорее может болеть от нервов или гормонального сбоя, с прошлого цикла. Вы делали тест после кд? Прошлых? Ходили на узи?
Мужчина ушёл, так как не хочет детей? Или вы довели его до ручки, из-за гормонального сбоя? Провериться у врача (а не у советчицы) вам в любом случаи не помешает точно!
Бешене сарі
• 30 ноября в 01:04
Ответ дляХочу в БАНю
Кд были 16.11? А половой акт? Простите?
Так були десь 16, а статевий акт з закінченням минулого тижня)
Він пішов бо хотів кращого життя)
Тест повторний не робила)
Так таблетка можливо і не допомогла
Він пішов бо хотів кращого життя)
Тест повторний не робила)
Так таблетка можливо і не допомогла
ЗабежАЛОЧКА• 30 ноября в 01:06
Ответ дляЗашла на 5минут
Як казав мій лікар,якщо завагітніла,то ти його і зубами не вигризеш))Материнський організм оберігає плід .
Більшість всього ви не були вагітні.
Серьёзно? У массы женщин происходят выкидыши на ранних сроках, у многих замершие беременности и чистка.
ЗабежАЛОЧКА• 30 ноября в 01:06
Ответ дляБешене сарі
Так сдайте кровь на ХГЧ и точно будете знать беременны вы или нет.
Хочу в БАНю• 30 ноября в 01:07
Ответ дляБешене сарі
Если у вас болит грудь сейчас, то беременность или с прошлого цикла (с месячными, такое бывает) или гормональный сбой. Сделайте тест
Хочу в БАНю• 30 ноября в 01:09
Ответ дляБешене сарі
Він пішов бо хотів кращого життя)
Тест повторний не робила)
Так таблетка можливо і не допомогла
Він пішов бо хотів кращого життя)
Тест повторний не робила)
Так таблетка можливо і не допомогла
Грудь начала болеть после таблетки?
Баба Йога• 30 ноября в 01:32
Ответ дляЗашла на 5минут
Більшість всього ви не були вагітні.
Биохимические беременности - частые случаи, просто редко хто тестирует. Если была хоть любая, то уже либо беременность либо болезнь нехорошая. Просто не прикрепилось.
Баба Йога• 30 ноября в 01:35
Ответ дляБешене сарі
Ще може не показати. Бо по ідеї тепер місячні мали б бути числа 15 грудня , враховуючи минулий місяць… зараз не покаже…тому і не поспішаю тест купувати( а груди болять.
Вторая фаза 14-16 дней. Если должны были быть 15, то вы не успели б забеременеть, возможно лишь завтра овуляция, его живчики, надеюсь, не доживут до нее
Баба Йога• 30 ноября в 01:36
Ответ дляФрикаделька
Як тільки проснетесь, не встаючи ректально заміряти.
Достаточно и подмышкой. Я так проверяю, когда месячные пойдут. Как только упала температура ниже 36,6 - можно ждать
Баба Йога• 30 ноября в 01:39
Прочла, что вы выпили таблетку - так это от нее реакция идёт, вы не написали какую, но если типа постинора, то это сильный стресс на организм
Бешене сарі
• 30 ноября в 02:02
Ответ дляХочу в БАНю
Грудь начала болеть после таблетки?
Ні, останні два три дні
Таблетку минулого тижня пила
Мяо мой мяо• 30 ноября в 05:30
Ответ дляБешене сарі
Якщо ви така переживатєльна, чому ж ви легковажно займаєтесь незахищеним сексом із людиною яка не є вашим законним чоловіком і відноситься’ то любить то пішла нах’. Ну от правда дівчата, що з вами, що у вас у голові? І явно ж 18 років, де ті мізки що мають із віком з´явитися?
СкиниУскачи!• 30 ноября в 06:41
Ответ дляНе любовница
А у меня грудь с 18 лет болит с середины цикла, уже 30 лет
СкиниУскачи!• 30 ноября в 06:42
Ответ дляТигрЛьвович
Конечно, гормональный удар влияет на гормональный фон
Ля-ля-ля• 30 ноября в 09:36
Сделаете аборт, если что. Это лучше чем быть одной с 2 детьми. И впредь будете умней