Бешене сарі• 30 ноября в 00:03
Я мабуть вагітна?
Минулого місяця кд були з затримкою на 1 тиждень. Мало були до 10 числа , зазвичай 7-8 а почались 16. Робила тести. Слабка полоска зʼявлялась десь через пів години на тесті, не відразу. Потім почались місячні .
Після купання в гарячій ванній , десь через два дні. Так і не розумію була вагітність чи ні.
Після цього був незахищений статевий акт,(з закінчення всередину) вибачте за подробиці . і зараз відчуваю другий день болять груди.
Зараз вже вагітніти боюсь., оскільки буквально два дні тому, мужчина мене просто кинув 😔отакий от сюрприз від людини з якою думала буду все життя.
Після незахищеного статевого акту прийняла таблетки на другий день, але може бути таке що вони не допоможуть, і вагітність таки настане? Чому прийняла таблетки , так як я не була впевнена що то було минулого місяця, а він мене не чув.
Як результат тому і пішов з дому два дні тому
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:03
Ой вже як написала…сподіваюсь ви зрозумієте. Чекаю тапки в свою сторону
Зашла на 5минут• 30 ноября в 00:06
Як казав мій лікар,якщо завагітніла,то ти його і зубами не вигризеш))Материнський організм оберігає плід .
Більшість всього ви не були вагітні.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:07
Ответ дляАлина-1240
Нет)
А чому тоді слабка полоска і досить помітна була на тесті? Я маю навіть фото тесту
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:08
Просто переживаю чи зараз я не вагітна. По ідеї кд ще не скоро а груди дуже болять . Бо ж після цього був незахищений секс знову
Алина-1240• 30 ноября в 00:08
Ответ дляБешене сарі
Автор,вы читали инструкцию?)написанно же,после 15 минут результат не оценивают
Огірок та Помідорчик• 30 ноября в 00:08
Ответ дляБешене сарі
Потому что это реагент. Тест правдивый сразу.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:09
Ответ дляФрикаделька
Не зрозуміла чому він пішов, бо таблетку випили?
Так, бо я не впевнена була що то було минулого місяця. І він знову вибачте закінчив туди… Боже який сором писати . На другий день я випила таблетку щоб не завагітніти. І він дізнався і пішов два дні тому але не в ньому суть нехай йде
Фрикаделька• 30 ноября в 00:10
Ответ дляБешене сарі
Він дуже сильно хотів дітей? Думаю ви не вагітні. Але можете ще зробити тест, якщо в цьому місяці буде затримка.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:11
Ответ дляФрикаделька
Він бавився зі мною. То хотів то не хотів. По факту не надійний, в один день любив в інший пішла нах.
Фрикаделька• 30 ноября в 00:11
Ответ дляБешене сарі
Нехай мандрує. У вас вже є діти?
Кокосиха• 30 ноября в 00:12
Я думаю, що ви не вагітна. Просто наразі дуже схвильовані і через небажання вагітніти, і через розрив.
Але почекайте, все владнається: і він повернеться, і завагітнієте тоді, коли схочете самі і будете готові.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:12
Ответ дляФрикаделька
Нехай мандрує. У вас вже є діти?
Так, він і помандрував.
Одна тільки.
Фрикаделька• 30 ноября в 00:12
Ответ дляКокосиха
Навіщо він потрібен такий?
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:13
Ответ дляКокосиха
Я вже і не хочу. Я боюсь вагітніти вдруге. В мене великий страх майбутнього і в ньому впевненості немає.
Поки не хочу. Але переживаю що можу бути вагітна
Дякую Вам. 🥺
Кокосиха• 30 ноября в 00:13
Ответ дляФрикаделька
Навіщо він потрібен такий?
Нам із вами - ні. Але ми ж не знаємо всієї історіі.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:14
Ответ дляФрикаделька
Навіщо він потрібен такий?
Та й не потрібен уже. Вже якось хотілось би в цьому році залишити ці всі качелі емоційні
Кокосиха• 30 ноября в 00:15
Ответ дляБешене сарі
Дякую Вам. 🥺
У мене чуйка, що немає і вас ніякої вагітності).
А чоловік, що так легко йде, він або не кохає, або маніпулює, що означає перший варіант.
Знайдете ще своє ❤️
Фрикаделька• 30 ноября в 00:15
Ответ дляБешене сарі
Дякую Вам. 🥺
Зробіть завтра тест, щоб не переживати. На маленькому терміні можна все виправити, якщо що
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:16
Ответ дляФрикаделька
Ще може не показати. Бо по ідеї тепер місячні мали б бути числа 15 грудня , враховуючи минулий місяць… зараз не покаже…тому і не поспішаю тест купувати( а груди болять.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:17
Ответ дляКокосиха
Знайдете ще своє ❤️
🤪а йой, самій легше (морально точно принаймі) стільки нервів і здоровʼя забрав мені. Дякую сонечко 🥰
Фрикаделька• 30 ноября в 00:17
Ответ дляБешене сарі
То вони болять перед місячними. Заміряйте базальну температуру
СкумбріяП8• 30 ноября в 00:18
Ответ дляЗашла на 5минут
Більшість всього ви не були вагітні.
Ерунда. У меня за жизнь было более 5 беременностей. Только первая окончилась рождением ребенка. Остальные прерывались на разных сроках.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:18
Ответ дляФрикаделька
А як це заміряти базальну температуру, вибачте?
Зашла на 5минут• 30 ноября в 00:18
Ответ дляБешене сарі
Груди якщо печуть,колють,тягнуть і чутливі соски,то вагітність більше за все настала.
Бешене сарі
• 30 ноября в 00:19
Ответ дляЗашла на 5минут
Так у вас нік зайшла на 5 хв. Вийдіть будь ласка
😂не ображайтесь то я жартую
😂бо ви мене лякаєте
😂не ображайтесь то я жартую
😂бо ви мене лякаєте
Фрикаделька• 30 ноября в 00:20
Ответ дляБешене сарі
Як тільки проснетесь, не встаючи ректально заміряти.
Зашла на 5минут• 30 ноября в 00:20
Ответ дляБешене сарі
😂не ображайтесь то я жартую
😂бо ви мене лякаєте
😂не ображайтесь то я жартую
😂бо ви мене лякаєте
Ха-ха..я і не звернула уваги.
Не бійтеся,вже йду)