Тішуся неперетішуся• 30 ноября 2024

Чому зараз всім хочеться мінімум спілкування?

Зараз багато хто звузив коло свого спілкування, я і сама така.
Розумію, що це пов´язано з війною, з ментальним здоров´ям.
Це можна якось виправити, як стати такою, як раніше?
Можливо, зтось знає відповіді психологів?
Мстящий за Зайца• 30 ноября 2024
У меня просто не хватает ресурса на общение. Я интроверт, всегда считала, что общения нужен необходимый минимум, а больше - это уже тяжело.

Сейчас переселенка. Близкие люди (кроме семьи) - только онлайн общение. В оффлайне - максимум small talk на рынке и в тренажёрке.

Мне кажется, по крайней мере в моем случае, пока война, так и будет.

Но если вам именно не хватает общения, я бы искала, как его себе организовать дополнительно, новое, а не как ’сделать, как раньше’. Новые занятия обычно способствуют расширение круга общения - спорт, хобби, волонтерство.
ПазлШредінгера• 30 ноября 2024
Тому що ми всі сидимо в інтернеті. Відключіть гаджети і вже за 3-4 дні захочеться зустрітися з подругою
Борщичок• 30 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
потому что общение - это сложно. другие люди сложные. люди всегда ищут лёгкие пути, а дома легко, спокойно и безопасно.
90% людей тупые, что там сложного вообще может быть?
Безпорадна Кроко• 30 ноября 2024
Ответ дляПазлШредінгера
💯
З родзинкою• 30 ноября 2024
Потому что чем дальше, тем больше тупых людей с тупыми темами. Общаться нет желания.
Цукрові вишні• 30 ноября 2024
Я обмежила дальнє коло з початку повномасштабки.
Чоловік на фронті, і мені дуже важко підтримувати інших. На початку багато хто шукав у мене підтримки - я завжди на позитиві, люди до мене тягнуться. Я їх теж люблю в цілому, але тут довелося обирати між собою і дитиною і дорослими розгубленими людьми.

Багато друзів на війні - то яке там спілкування? Як ти, що треба, записала, зберу - вишлемо.

Близькі друзі нікуди не поділися. Звісно, спілкування не так перезаряджає, як раніше, бо теми актуальні у всіх одні.

А з новими знайомими то взагалі - чітке і однозначне ’ні’. Я чутлива до військових тем і наративів, які люди транслюють, начитавшись російських помийок чи надивившись телемарафону. Тому тільки безпечне середовище однодумців.
Сюди хожу почитати, що думають люди, але особисто тут нікого не знаю. Дуже рідко коментую, коли настрій є.
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
По себе людей не судят.
Из детского сада пишите?
Місячне Сяйво• 30 ноября 2024
Автор, мне даже общения с родными не особо хочется. Запланировали праздновать Новый год, к примеру, у родителей
Это надо ехать в другой город, уже паника начинается. Но родные - есть родные, есть такое слово как надо) пол года не виделись
Туда еще отчим приедет, которого я не особо люблю, будут родственники, с которыми у нас кардинально разные мышления. Да и с родителями уже так себе. Я хорошо лажу и меня меня не раздражает только мой муж. Люблю всех на расстоянии.
Только скучаю иногда за прошлой Я
И теми же родственниками, родителями, которые были в прошлом. Не знаю, раньше было проще с общением почему то…
Чесно брешу• 30 ноября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Я не сужала, наоборот хочу расширить. Была долго замужем и муж был интроверт, плюс ещё имел какие-то проблемы в общении с новыми людьми, в итоге у нас был очень узкий круг общения. Мне это не нравилось.
И как расширяете? Технология? Я вот тоже хочу, старые друзья кто уехал, кто отпал. Работаю из дома.
Дівка в намисті• 30 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Может нехватка денег. Кафе, рестораны- дорого стало людям встречаться
В гости можно ходить. Для того, чтобы напоить подругу чаем - много денег ненадо
Вічний двигун• 30 ноября 2024
Війна розділила. Багато виїхали закордон. По телефону це все не те.
Хто тут - якщо нитікі, то мені не цікаві. Як і тупі люди. Тому нових важко в своє коло спілкування впускати.
барабанщица• 30 ноября 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Вы правы. Есть ещё такое явление, как приобретённый аутизм. Это как раз связано с неограниченным сидением в интернете.
Ширли-Мырли• 30 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Да по разному бывает, то работу сменила, то у дочки в школе и на кружках с кем-то познакомилась из родителей. То в интернете познакомилась для отношений, а в итоге общаемся и дружим просто. Плюс не теряю связь со старыми друзьями и знакомыми.
Дайте подуться• 30 ноября 2024
Сколько Вам лет? У меня к 35-38 годам многие друзья отпали сами собой. Просто энергии становится меньше, к вопросам детей добавляются вопросы родителей и работу никто не отменял. Времени и сил меньше, чем в молодости. Вот и все. Так же было и у моей мамы. Это реалии такие, с возрастом практически у всех так. Связь поддерживаем, но видимся реже.
Ms. Iphone• 30 ноября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Крысы не нужны. Чужие не нужны. Токсики не нужны. Предатели и лицемеры не нужны. Лживые фальшивые псевдо друзья и псевдо любящие не нужны.
А если их всех убрать, то и почти никого не остается. Вот и все.
Чітко озвучено!
У мене не настільки погані навкруги, но маму, яка нудила, використовувала я перестала спілкуватися. Дзвоню раз в місяць, щоб лише дізнатися чи жива і здорова.
І стала в рази спокійніша і щаслива.
Дуже засмучує, що це як Ви висловилися псевдо є найрідніші люди..
Ms. Iphone• 30 ноября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Моя сестра ображена на всіх. Відмовилася від спілкування від всієї сімʼї. Не зрозуміло по яким причинам. Але всі ми погані і всі не такі як треба …
Спілкується з батьком і все і то через те, що тато на неї землі переписав
І я така. Єдине ніхто мені нічого не переписував.
Як же Ви родичі всі забрали, Ви просто не уявляєте..
Вот Ви дійсно не розумієте, що всі люди різні і сестрі з Вами всіма не цікаво? Що спілкування з Вами з неї тягне сили і енергію?
Впевнена, якби все було нейтрально між Вами, то на родинні св´ята у Вас би було чудове часопроведення!!!
Воленс-неволенс• 30 ноября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Ну може родичі і заєєєєпали але мама страждає
Мені то пох на сестру вже , але мама переписала квартиру на неї і сестру зразу всі родичі заєпали)))
Ms. Iphone• 30 ноября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
А чого страждає? бо переписала квартиру? Тоді це не про батьківську любов, а покупку уваги.
Сестра молодець, намагається стати щасливою, а не мамі догоджати
Воленс-неволенс• 30 ноября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Класно) вона дійсно молодець витягла все з батьків і нах послала.
За такими людьми майбутнє
Ms. Iphone• 30 ноября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
За такими людьми майбутнє
Вона під дулом пістолета витягувала? Батьки, що неадекватні?
Тому зрозуміло чому з ними немає бажання спілкуватися
Воленс-неволенс• 30 ноября 2024
Ответ дляMs. Iphone
))) ви точно як вона)
Терапія. Глибока терапія спасе
Ms. Iphone• 30 ноября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
))) ви точно як вона)
Терапія. Глибока терапія спасе
А навіщо мені терапія? Мене повністю все влаштовує в моєму житті. За терапією звертаються коли щось турбує. Як Вас і Ваших батьків, наприклад.
Саме Вам потрібно пропрацювати в терапії, що все сестрі віддали добровільно, прийняти цю ситуацію і відповідальність за неї саме на Вас, а не сестрі.
Це Вас цей перепис мучить, а не сестру.
Я також з мамою спілкуюся раз місяць. Мені ніхто нічого не переписував, у мене все своє є. Но мама токсік і нуділа, мені ментальне здоров´я важливіше. Тому раз в місяць просто дізнаюся чи жива і здорова, спілкування з нею мені не цікаве.
Воленс-неволенс• 30 ноября 2024
Мама токсік і гуділа …