Розглядаю Івано-Франківськ для переїзду зі сходу країни, приваблює кількість новобудов і гарних квартир з доступними для мене цінами. Поділіться вашою думкою щодо цього міста, які є плюси та мінуси? Звичайно питання для тих хто там проживає, а не був проїздом)
Вижу, что недавно Вы задавали вопрос на русском языке. ИФ не для Вас, там мовные патрули и тема тут была на форуме, с гордостью писали, что их детки буллят девочку переселенку за то, что на перемене по русски говорила.
Квартиры очень красивые, да, на Сичовых стрельцов мы снимали. Отличный район.
Ответ дляSo_so
Та я завжди використовувала дві мови, шкода що з війною це стало якоюсь проблемою, наче в нас інших немає((
Ответ дляSo_so
Да, там даже на площадках детских были таблички Тут розмовляють українською, причем появились они именно когда к ним спасались люди из других городов. Очень специфические там люди. Квартиры относительно дешёвые если брать западный регион, то там есть сладкие варианты.
Ну а решение принимать вам, поедьте поснимайте там немного осмотритесь
Ответ дляВаленсія_
Да. Особенно если у Вас дети, выбирайте место жительства с учетом их интересов. В том же Львове люди несравнимо интеллигентнее, культура общения +++.
Oksana0612• 30 ноября 2024
Пожити деякий час, щоб зрозуміти чи підходить місто чи ні. Мені навіть місця відпочинку не завжди вдало радять, хоч іншим подобається.
А тут важливе рішення
Ответ дляOksana0612
А тут важливе рішення
Теж думаю, що поки не поживеш то не зрозумієш, я взагалі не дуже балувана, але зміна місця проживання то ще той стрес)
Ответ дляSo_so
Я живу сама) Львів дуже люблю але щось по оренді здається за дорого виходить, хоча може треба добре пошукати)
Я не Сірожа• 30 ноября 2024
З усіх міст на заході країни Франківськ - найбільш рагульське.
Пишу як людина, що часто там буває і родина якої походить з Франківщини і Тернопільщини, тобто маю багато матеріалів для порівняння.
Оксана -1f11• 30 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Ну вот вам мнение от ’бывшей проездом’, хоть вы его и не просили) Уж лучше тогда Тернополь наверное. Мне он показался гораздо более живым и людным, чем ИФ. Если вы из крупного города переезжаете, в ИФ можете и закиснуть...
І мені Тернопіль подобається)
Оксана -1f11• 30 ноября 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Скажіть, будь ласка, як людина яка має багато матеріалів для порівняння: як Вам Тернопіль?
Ответ дляSo_so
Жесть .. Они не знают что фарионам не везет ))
Франківськ чудове, чарівне місто. Як і у Львові приємно блукати вуличками та милуватися старовинною архітектурою. З мінусів - дуже вологий клімат. Місто знаходиться в котловані поміж гір і його називають сечовим міхуром України. Це - мінус для здоров´я. Не дуже гарна якість води, хоча вона доволі м´яка. У місцевого населення проблеми з зубами та щитовидкою. Важко знайти роботу.
В Тернополі немає такої старовинної архітектури, він майже повністю був знищений під час другої світової війни. Але там головна окраса - великий став в центрі міста та неймовірна набережна. Вода жорстка. Для мене з мінусів - це місто вітру, особливо в осінньо-зимовий період.
Тобто міста різні, але дуже гарні. Кожне по своєму. Якщо житло орендувати, то можна трохи там пожити та трохи там та порівняти, що вам більше до вподоби.
СвітланкаОК• 01 декабря 2024
Ответ дляPrervana
В мене враження геть протилежні. Тернопіль так собі, а Франик то любоввв. Таке миле та затишне місто ще пошукати!
Я не Сірожа• 01 декабря 2024
Ответ дляОксана -1f11
Люблю Тернопіль.
Він не такий яскравий та наглий, як Франківськ, але там дружелюбніша атмосфера. Він трохи недооцінений, як на мене, і там трохи складніше жити в плані розваг, інфраструктури, але він приємніший.
Для мене багато значить, що в 22-му ціни на оренду в Тернополі підскочили менше, ніж в Франківську. Як на мене, це свідчить про більшу людяність, порядність та меншу жадібність та ксенофобію тернополян в порівнянні з франківцями.
Чисто моя думка, не претендую на істину)
Ответ дляМнята
Дякую за ваш коментар))
Ответ дляSo_so
Во Львове тоже так с русскоговорящими?
Оксана -1f11• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Люблю Тернопіль.
Дуже дякую за відповідь! Я була у Тернополі тиждень, мені дуже сподобалося, мрію переїхати.