Инстагра_мерша• 01 декабря 2024
Куди поїхати в грудні?
Куди поїхати в грудні по шенгену ???Хочу тепла , покупатися в морі 🌊дуже хочу на Канарські , але там калима постійно і не спрогнозуєш , чи буде вона в ці дати ?🤷🏻♀️порадьте , будь ласка , ризикнути чи шукати інше місце ??🙏
Результат:
вже голосів:
5 (83.33%)
Ризикнути
1 (16.67%)
Шукати інше
Як міряти?• 01 декабря 2024
Яка ще калима? Взагалі не зрозуміла про що ви. А на Канарах в грудні і інші пори року була і все ок і купались. Гран Канарія.
Инстагра_мерша
• 01 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Калима - це коли вітер приносить пісок з Сахари і він стоїть в повітрі , дуже шкідливо для людини, якщо перевищує норму і ніхто не може спрогнозувати коли і скільки вона буде , зараз клімат міняється і вона стала дуже часто 🤷🏻♀️
Ушла и Пришла• 01 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А що Ви робили коли у нас був пил з Сахари?
Просто цікаво 🤔
Инстагра_мерша
• 01 декабря 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Просто цікаво 🤔
Якщо він був у нас , то не так багато , бо відстань більше набагато , ніж між Канарськими та Сахарою 😺
Карапулька• 01 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
О, я бачила калима колись в Тунісі. Не знала, що так зветься. Пам‘ятаю лише що дуло гарячим вітром, ніколи такого не бачила. Але дуло лише один чи два дні.
Кому там слова не давали• 01 декабря 2024
Канары холодно , 23 градуса. Дубаи, Египет, Доминикана сейчас рассматривала б
Як міряти?• 01 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Сидіть вдома тоді
Инстагра_мерша
• 01 декабря 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так хотіла би в Домінікану , Єгипет , але треба візи , гроші …. Буде дорожче я думаю особливо Домінікана
Я такая наивная• 01 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Не хочеться дома
Коли лебідь,рак і щука,то ніхто нікуди не їде,поки голова не стане на місце
АгатаХристя• 01 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А які візи потрібні на Домінікану та в Египет? З Домініканой у нас безвіз, Египет у аеропорту віза.
А на Канарах взимку не впевнена що зможете купатися. Вода градусів 20 у кращому випадку, а то й прохолодніше. Там взагалі океан не теплий, хоча повітря може бути тепле. Минулого грудня було до +25 вдень.