Наша взяла• Изменено 02 декабря 2024
Сон о покойном муже
Мужа нет уже почти пол года, и не разу не снился
А тут сегодня ночью появился, говорит вы меня похоронили, а я живой
Сначала написал мне, потом домой приехал
Смотрю на него, а он как будто не живой какой то и холодный
Обняла и сон оборвался
К чему бы это?
Обняла и сон оборвался
К чему бы это?
Губка Боб• 02 декабря 2024
Сумує за вами. Хоче передати вісточку, що у нього все добре. Поставте свічку в церкві. Роздайте біля церкви гроші і цукерки.
Мені так друг снился через 40 днів смерті. Сказав передати дружині, який пам´ятник йому поставити. Зразку я їй все розказала. Вона була в шоці, бо 2 тижні не могла оприділитися, щоб йому більше сподобалося.
Вдруге приходив він же і привітав мене з весіллям. Я як раз вдруге заміж вийшла. Я готова поклястися, що ЧУЛА його голос. Розбудив мене колокол. Я людина не сильно віруюча, але нічим пояснити це не можу.
Інший родич розказував, що про ювілей його забули. Так і є. Наснився, коли йому було 80 років. Всі забули. Помер давно. Близьких відносин не було.
Значить, вони десь є і хочуть щось ще сказати
Королева спама• 02 декабря 2024
Обняли его, не очень хорошее. Предупреждение об опасности или серьезной болезни.
Виннипуховна• 02 декабря 2024
Так мало пройшло часу, то Ви про нього думаєте. Мені чоловік снився перші місяці майже кожен день. І щось схоже на це - то живий, то майже живий і тому подібне. То мені гроб вибирав. Потім перестав. Ні до чого Ваш сон.