Соседушка• 02 декабря 2024

Як подати заяву в РАГС?

Жили в "громадянському" шлюбі, маємо двоє дітей. Чоловіка мобілізували, через це з´явилася необхідність зареєструвати шлюб. Через ДІЯ онлайн шлюб найближчі дати лише на травень. Якщо його відпустять на день, чи зареєструють шлюб одразу при зверненні, чи яка там процедура?
Свезло так свезло• 02 декабря 2024
Залежить від РАГСУ. Подругу за день зареєстрували, але то не топовий.
Вакцениро Вона• 02 декабря 2024
Там якось може хтось в частині шлюб реєструвати. Щось таке чула.
Херсон це Україна• 02 декабря 2024
На початку війни військових одружували без черги - просто прийшли з документами і одразу одружили (всі хто був по запису чекали). Як зараз не знаю, вам треба спитати в вашому радс
Люблю кетчуп• 02 декабря 2024
Сходіть/подзвоніть у свій районний та запитайте, як зараз з цим. Або в той, який бажаєте обрати для реєстрації.

У травні нам казали, що якщо хтось з наречених військовий, то можна на наступний день розписатись. Але то було у травні та в Вишгороді.

Також є опція шлюб за добу, але вона дорожча. Теж як варіант можете розглянути, в багатьох великих містах її надають, гугліть своє та телефонуйте