Я така бойова• 02 декабря 2024

Побалакаємо? Просто так, ні про що)

Розказуйте як ви і що у вас цікавого?
Я почну. В мене нічого цікавого, захворіла. Погано мені. Мужчина з яким жила пішов на весілля і зник 😂вже не повернеться. В ігнор кинув повний. До родини пішов.
Може когось там собі зустрів.
Але то таке
Звідки зʼявився дерматит. Сьогодні готувала борщ.
Капець набір слів 😂🤣тепер ваша черга
ЛЮБА• 02 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Щоб волосся від природи було кучеряве, щоб такі гарні локони були і був обʼєм , а не кожного ранку зі свого абсолютно прямого намагатися зробити обʼємну зачіску. Потім на вулицю- там сира погода і того обʼєму на 10 хвилин
А я всю жизнь завидовала людям с прямыми волосами ))) это же всю ту вьющесть собираешь , а волосы помыть , то тот взрыв ))) короче у каждого свои мечты !
Маю натхнення• 02 декабря 2024
Ответ дляУжгород
В батька День народження.76 років.Набалакалася з ним,він такий веселий,радісний.Язик заплітається,бо двічи інсульт((.Хочу щоб він жив як його мама,моя бабуся,не менше 97 років.
Прийшла з роботи,Трошки наливаю собі за його здоров´я.Це закон.Дід так казав,і тато так само.Випий доню трохи за мене.Я буду десь поряд.
І моєму батькові 76 років, він в мене залишився один🧡.
Нехай поживуть подовше наші батьки.
Бавовна• 02 декабря 2024
Розкажу про свій день. У мене вже другий місяць осіння хандра. Задовбала рутина. Сьогодні готувала їсти, ходила з малим на пронулянку і в магазин, малювали фабами, ліпили з пластиліну. Повісили гірлянду. Прання, прибирання, безкінечне миття посуду.. Хочеться розвіятись.
lisa2101• 02 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
У мене кучеряве, мрію все життя про ровне волосся. Зранку випрямила погода сира - знову кучері і об´єм. Страх та ужас...
Розбещена цяточка• 02 декабря 2024
Завтра на работу. До отпуска 4 недели. Все задолбало. Больше всего война. Завтра приедет холодильник, нужно разморозить старый No Frost и продать. Два года промучились и хватит.
любительница• 02 декабря 2024
Дерматит моде бути від стресу. Якби ви зараз не намагались писати ’весело’, вам тяжко на душі.
Обіймаю вас
ЗаведУющая• 02 декабря 2024
Сьогодні цілий день шукала сину куртку в інеті.
А ввечері приїхала у сина була куртка. Друг подарував 🥰
Лепетун• 02 декабря 2024
Пошла устраиваться к туркам на склад одежды. Расфуфырилась, как на свадьбу, в итоге чуть не отморозила жопу. И чуть не нашла приключений, на эту же самую жопу.
Вкалывал 6 часов, в итоге они ещё будут выбирать 😄
Налила себе Бейлиса, вот сижу и думаю, как я до такого докатилась...😄
Кривая спроса• 02 декабря 2024
Пробую похудеть в очередной раз. Сбросить хоть бы 5 кг. Сил нет ни на что, капец. Либидо упало в ноль полный. Вроде бы рановато. Как то все бесит. Нашла себе хобби, делаю себе ногти сама. Пока получаются ’пирожки ’, но с каждым разом вроде лучше. Котик только и радует
Форс мажор• 02 декабря 2024
Я сьогодні стала свідком крадіжки в новусі. На касі переді мною стояла пара з двома здоровенними лососями, жінка на стрічку свій поклала, там ціна 2 з чимось, а чоловік ні, в руках і виніс, при тому вона йому казала покласти на стрічку, а він типу ша, все норм буде. І я стояла мовчки, як та риба…
Лепетун• 02 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
А почему вы не сказали кассиру?
Форс мажор• 02 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
А почему вы не сказали кассиру?
От такий я тормоз, не знаю
Кривая спроса• 02 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
От такий я тормоз, не знаю
Та понятно, не хочется неприятностей. Что бы за углом того Новуса, по голове не дали этим лососем
Вроде умом понимаешь, что надо вмешаться, но так уже устаёшь от всех проблем и неприятностей, что лишнего не хочется совершенно
Тролю як можу• 02 декабря 2024
Ответ дляБавовна
У мене чоловік, коли у нього починається лупа, просто пропиває курс вітамінів (різних, від А до Цинку здається) і лупа проходить.
Дякую, теж думала , що може це чогось не вистачає організму. Цинк взагалі ще ніколи не приймала, треба почитати
Форс мажор• 02 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Та да, розумію, що треба було шось сказати, але вже як є
Ласую колобками• 02 декабря 2024
Я написала написала про свой день, поняла что у меня все так хорошо что это даже не прилично и звучит как хвастовство, удалила, но для себя отметила, что живу свою лучшую жизнь😀 неожиданно даже
Хитрый Лис• 02 декабря 2024
Пришла с работы, ноги гудят, сейчас в душ и ужинать)
Кривая спроса• 02 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Это на самом деле отлично 👍
Как заставить свои митохондрии в клетках работать?
Смотрела видео недавно. Если вцелом здоров человек и нет дефицитов, то это значит ленивые митохондрии в клетках, они отвечают за восполнение энергии на клеточном уровне
Seehund• 02 декабря 2024
Ничего, подала очередное резюме.))
spart-5037• 02 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Как ни странно у меня такое же чувство. Хотя если посмотреть со стороны, то радоваться и нечему.
Моя улюблена страшко• 03 декабря 2024
Ответ дляNo problems
Хочу скинуть вес этот конченный и каждый раз сдаюсь
Перестаньте есть хлеб совсем, поползет вниз