Сумка з негодою• Изменено сегодня в 01:28

Вот мой парад впечатлений о русских.

Знаю хорошо их литературу, культуру, язык и тд. В свое время жила и работала с россиянами в другой стране. Большинство россиян это сложные и тяжелые люди, любят выпить, наезжать и скандалить по мелочам, навязывать свое мнение, огромные пробелы в воспитании и ценностях, не умеющие уважать другие национальности и культуры, да и просто тех, кто отличается от них, себя мнят выше других и пытаются всегда навязать свое, даже в других странах - Турции, Китае. Очень рада, что мы, украинцы, не такие как они. И дай Бог будем от них все больше отдаляться ментально.
Рос.боты, которые тут пасутся: мы никогда не будем такими как вы. А вы не будете нами. Мы вашу нацию не боимся. Единственное, чего мы боимся, это стать такими как рашка и ее население.
Фоточки нема• сегодня в 15:24
Ответ дляМама Никитки-2
Маслениця це наше свято. Почитайте історію той же колодий це не про вареник. Це вже переписування новітньої історії, щоб не так як у кацапів було. Млинець це та ж словʼянська перепічка на честь даждьбога.- Бога сонця. І маслениця це заклик до весни, сонця. Так шо…
Бісить, коли кацапні віддіють те, що їм ніколи не належало… тюря ото їх ісконно рюзькоє блюдо, хай і далі їдять свою бруду
воно ж звучить навіть по російські. масленница
ви з якого регіону України. Я з Волині. Масленіці в нас не було
Кошка Мурка• сегодня в 15:45
Ответ дляБез образів
мы одной крови! но многие уже по своей наивности лепят себя к немцам и полякам, несмотря на то что те стебутся с нас и используют в своих интересах
С ким ви там одної крові я не знаю? З мордвинцями і тивинцями? Вони ж теж русскіє. З ними у вас одна кров? Ну тоді до українців ви не маєте жодного відношення.
Вподобайден• сегодня в 16:00
Ответ дляМааарковная
Украинцы не просто не щедрые, а многие откровенно жадные. Воровать гуманитарку, драть глотки за неё друг другу и продавать её потом своим же могут только украинцы. Подставляют, стучат, обманывают опять же свои..
Когда тцк пакуют людей, единицы заступаются, остальные стоят, смотрят, на телефон снимают..
продолжать можно бесконечно
Брехня, брехня і ще раз брехня.
Chaterbox• сегодня в 17:08
Согласна! Нельзя прогибаться под рашу. Надо сохранить страну, нацию, культуру Украины!
Chaterbox• сегодня в 17:10
Ответ дляМааарковная
продолжать можно бесконечно
Про пакуют людей вообще смешно
Не надоело одну и туже жвачку жевать?!
Ваш муж сидит 4 года дома благодаря другим мужчинам. Теперь когда пришла его очередь, вы здесь скулите.
Мааарковная• сегодня в 17:15
Ответ дляВподобайден
Брехня, брехня і ще раз брехня.
Если бы
Мааарковная• сегодня в 17:16
Ответ дляChaterbox
Про пакуют людей вообще смешно
Не надоело одну и туже жвачку жевать?!
У меня никто не сидит дома))
Мама Никитки-2• сегодня в 18:24
Ответ дляФоточки нема
Най буде масниця.
Навіть колодий це про коло. Коло що дає життя, якщо бути точним.
А якщо брати Волинь, то там повинні бути пончики, як в Польщі)) і вони аж ніяк не мають фалічний вигляд
Фоточки нема• сегодня в 19:28
Ответ дляМама Никитки-2
Най буде масниця.
що за най буде
мова про те як було
у нас взагалі не було ніяких свят після Водохреща.
Лише початок посту
і ви не сказали звідки ви. Де було свято масниця чи масляниця
Дама_с_караваем• 2 часа назад
Ответ дляБагиня
И поляки и чехи и русские до урала и украинцы - мы все одинаковые, но кому-то выгодно нас уничтожать и кстати этим занимаются уже давно и методично.
Скажіть чехам і полякам, що вони однакові з кацапами, то можуть і в очі плюнути.
Дама_с_караваем• 2 часа назад
Сама характерна риса кацапів, якої немає у нас - ставлення до інших народів, особливо тих, які проживали на території російської імперії чи срср(вони тільки формою правління відрізнялись, а суть все одно була імперською), як другого чи третього сорту. В них імперський шовінізм вкорінився до мозку кісток і всіх інших просто зневажають. Згадайте їхнього так званого опозиціонера навального з його водочкою і бутербродом. Кацапи можуть бути освіченими чи без освіти, розумними чи тупими, працьовитими чи лінивими - але всі вони імперці
Мама Никитки-2• 2 часа назад
Ответ дляФоточки нема
що за най буде
мова про те як було
Лише початок посту
Всюди було. Навіть при союзі. Проводи зими мало назву, з млинцями, спалюванням чучела. І яка різниця звідки я. На Донеччині було, на Черкащині було, на Чернігівщині було, на Хмельниччині було, на Полтавщині також було
Де ви там на Волині жили, шо у вас нічого не було
Фоточки нема• 1 час назад
Ответ дляМама Никитки-2
ну, як бачите, не всюди. Те, що на Донеччині було - вполне вірю
Ракета Ариана• 1 час назад
Ответ дляДама_с_караваем
Сказали в ветке, где мне выше предложили поесть мацы. И где обьяснили, что антисемитизм украинцев - вполне нормально и евреи сами заслужили.
Мама Никитки-2• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Важко розмовляти з людьми без найменшого прояву інтелекту…
Ідіть пончики готуйте. В Польші ж їх замість млинців і вареників їли
Фоточки нема• 46 минут назад
Ответ дляМама Никитки-2
ви вважаєте свою розмову проявом інтелекту?
в чому саме? в цих ’філософських’ кліше ніби ні до кого конкретно
чи в тому, що лише свою точку зору вважаєте єдино правильною
чи в фінальному аргументі ’йдіть ’

я взагалі не знаю, що там в Польщі їли чи їдять. Була там лише проїздом. У нас бабуся пироги в печі готувала. З маку. З сиру. З вишень.
Всі інші навязування - млинці, пончики чи сирники - залиште при собі
Дама_с_караваем• 2 минуты назад
Ответ дляРакета Ариана
Ви спеціально провокуєте людей. І в цій темі, і в інших